Natalia Siwiec zaliczyła sporą wpadkę Jeden z dziesięciu- ile osób ogląda program? Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach ALLONS_1079484.jpg Familiada
Natalia Siwiec zaliczyła sporą wpadkę
1/5
Natalia Siwiec zaliczyła sporą wpadkę

Wpadki w programach telewizyjnych zdarzają się często, a ostatnio zaliczyła ją również Natalia Siwiec. Piękna modelka była ostatnio gościem w programie "Kocham Cię, Polsko" podczas którego musiała m.in.  odpowiedzieć na pytanie dotyczące stref czasowych w Polsce... 

Ile jest w Polsce stref czasowych? - zadała pytanie Basia Kurdej-Szatan.

Dwie- odpowiedziała Natalia, która już po sekundzie próbowała się poprawić.- Nie! Jedna! 

Natalia Siwiec rozbawiła wszystkich swoją odpowiedzią, ale nie tylko ona zaliczyła wpadkę w programie telewizyjnym! Zobaczcie inne legendarne wpadki w programach TV! Gwarantujemy, popłaczecie się ze śmiechu! 

Natalia Siwiec z Kocham Cię, Polsko.

Zobacz także: MAMA NATALII SIWIEC WYGLĄDA JAK JEJ SIOSTRA I... PODBIJA INSTAGRAM!

2/5
Jeden z dziesięciu- ile osób ogląda program?
Facebook

Ta wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" do dziś jest prawdziwym hitem internetu! Pamiętacie, jak  jeden z uczestników odpowiedział na pytanie, z czego powstaje anchois? 

Pan Sławomir miał do wyboru trzy odpowiedzi: z ryb, ze ślimaków czy z żabich udek. A co powiedział uczestnik programu "Jeden z dziesięciu"? Zobaczcie sami! 

 

3/5
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach

Sporą "wpadkę" zaliczyli również Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach. Prowadzący "DDTVN" wystąpili w świątecznych odcinkach teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Para doszła do pytania za milion złotych, jednak wtedy pojawił się problem... Zobaczcie sami!

 

4/5
ALLONS_1079484.jpg
ONS

Pamiętacie program "Europa da się lubić"? W show TVP pojawiał się m.in. Conrado Moreno, który w jednym odcinków zaliczył spektakularną wpadkę na skuterze! 

 

5/5
Familiada
Facebook

Wpadki z "Familiadzie" zdarzają się dość często. My wybraliśmy dla Was kilka naszym zdaniem najlepszych! Zobaczcie sami!

 

Wpadka w "Familiadzie".