Paweł Adamowicz Odeszli w 2019 Zofia Czerwińska nie żyje Odeszli w 2019 Piotr Woźniak-Starak
Odeszli w 2019
eastnews

Jedni odeszli niespodziewanie, inni długo walczyli z chorobą, jeszcze inni sami targnęli się na własne życie. W 2019 roku pożegnaliśmy wielu światowej sławy aktorów, wybitnych muzyków, genialnych polityków, a także świetnych sportowców.

Paweł Adamowicz, Zofia Czerwińska, Luke Perry czy Mike Grose... - to tylko kilka nazwisk osób, których nie ma już z nami. Przypominamy, kto odszedł w 2019 roku. Pamiętajmy o nich nie tylko 1 listopada.

Zobacz także: Poruszające wyznanie ojca zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza! „Wybaczyliśmy temu zabójcy”

1/9
Paweł Adamowicz
ONS.pl

Na początku stycznia pożegnaliśmy Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika podczas finału WOŚP. Pomimo ciężkiej i skomplikowanej operacji lekarzom nie udało się uratować prezydenta. Paweł Adamowicz pozostawił na świecie kochającą żonę i dwie córki. 

Zobacz także: Nieprawdopodobne! Zobaczcie wynik 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ile zebrano w tym roku?

2/9
Odeszli w 2019
ONS/eastnews

W lutym pożegnaliśmy wybitnego projektanta mody, Karla Lagerfelda. Dyrektor kreatywny domów mody Chanel i Fendi, zmarł w wieku 85 lat.

19 września z przyczyn naturalnych zmarł dziadek Paris Hilton, Barron. Magnat hotelowy miał 91 lat. Odszedł w swojej rezydencji w Los Angeles. 

3/9
Zofia Czerwińska nie żyje
East News

Słynna aktorka, Zofia Czerwińska zmarła w wieku 85 lat. O jej śmierci, 13 marca poinformował dziennikarz Mariusz Szczygieł. W emocjonalnym wpisie napisał m.in., że jej ulubionym stworzeniem była czarownica, a na pogrzebie będzie odśpiewane "My Way". 

Aktorka swoim koncie miała role w takich serialowych i filmowych hitach jak: "Czterdziestolatek" i "Alternatywy 4", "Rejs", czy "Miś". Występowała również m.in. na deskach Teatru Syrena w Warszawie. Zofia Czerwińska aktywnie broniła praw zwierząt, które uwielbiała. 

4/9
Odeszli w 2019
eastnews

Uwielbiany na całym świecie Dylan z serialu "Beverly Hills, 90210" odszedł na początku marca. Luke Perry dostał rozległego udaru. Lekarze długo walczyli o poprawę jego stanu zdrowia, niestety obrażenia jakie spowodował udar, były zbyt duże.

Na początku lipca w wieku 20 lat odszedł Cameron Boyce. Śmierć we śnie gwiazdy Disneya bardzo zaskoczyła fanów młodego aktora. Sekcja zwłok wykazała, że aktor dostał ataku epilepsji. 

5/9
Piotr Woźniak-Starak
EastNews

W sierpniu w tragicznych okolicznościach pożegnaliśmy męża Agnieszki Woźniak-Starak, Piotra. Producent filmowy zginął na mazurskim jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki. Jego śmierć była nieszczęśliwym wypadkiem.

6/9
Hanna Dunowska nie żyje

Gwiazda "Barw Szczęścia" i programu "Czar par", Hanna Dunowska zmarła w wieku 60 lat. Aktorka odeszła 1 sierpnia 2019 roku. Kilka lat wcześniej pokonała chorobę nowotworową. Aktorka pozostawiła dwójkę dorosłych dzieci. 

7/9
Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"
Mat. prasowe/Polsat

Ostatnio informowaliśmy Was o śmierci pani Justyny z Gliwic, bohaterki programu "Nasz nowy dom". Kobieta przegrała walkę z rakiem. Osierociła dwie nastoletnie córki.

Dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać - pożegnała panią Justynę ekipa programu. 

8/9
Krzysztof Kalczyński
EatsNews

We wrześniu swojego ojca pożegnała Anna Kalczyńska. W wieku 82 lat zmarł Krzysztof Kalczyński. Aktor grał m.in. w takich filmach i serialach jak:  "Stawka większa niż życie", "Plebania", "Pensjonat pod Różą" czy "Na Wspólnej".

Swojego ojca pożegnał także Krzysztof Ibisz. Pan Władysław odszedł w wieku 80 lat, pod koniec lutego ego roku.

9/9
Kornel Morawiecki nie żyje.

W 2019 roku pożegnaliśmy jeszcze m.in.:

- pana Stanisława z "Chłopaków do wzięcia"

- żonę Rafała Bryndala, Dorotę

- prezenterkę telewizyjną, Irenę Dziedzic

- lektora, Janusza Kozła 

- uczestnika programu "Sanatorium miłości", Cezarego Mocka

- byłego premiera Polski, Jana Olszewskiego 

- polityka, Jana Szyszkę 

- rapera, Rafała Szulca 

- aktora, Andrzeja Buszewicza 

- ojca premiera Mateusza Morawieckiego, Kornela Morawieckiego