Wojtek z Warsaw Shore nagrał pierwszy teledsk
Facebook

Wojtek z Warsaw Shore nagrał swój pierwszy teledysk. W klipie wystąpili też Eliza i Trybson

Wojtek z Warsaw Shore nagrał pierwszy teledsk
Facebook

Uczestnicy programu "Warsaw Shore" po zakończeniu show postanowili wykorzystać swoją popularność. Jednym udaje się to mniej, drugim bardziej, a jeszcze inni tak jak Eliza i Trybson postawili na życie rodzinne. Zobacz: Trybson i Eliza myśleli nad innym imieniem dla córki: Krowa miała tak na imię

Swoje pięć minut bardzo dobrze wykorzystał Wojciech Gola, który założył bloga z poradami treningowymi i żywieniowymi. Celebryta dostał też od MTV zaproszenie na prestiżową galę MTV EMA w Glasgow, gdzie spotkał największe gwiazdy muzyczne światowego formatu. Właśnie wtedy miał okazję z nimi porozmawiać i porobić tzw. selfie. Teraz sam nagrał swój teledysk i piosenkę "Ponad Horyzont" w duecie z DIEGO, którego premiera odbyła się dzisiaj. 

Cały proces twórczy począwszy od pisania tekstów a skończywszy na realizacji jest tylko i wyłącznie dziełem panów. Wojtek przez wiele lata uprawiał sporty ekstremalne, dlatego w klipie znajdziemy dużo odważnych scen. Ponadto do udziału w nagrywaniu teledysku zaprosił swoich przyjaciół - Elizę i Trybsona, którzy pojawiają się już na samym początku. Warto zauważyć, że nagranie realizowane było w różnych zakątkach Europy, dzięki czemu mamy okazję popatrzeć na piękne widoki. 

Jak Wam się podoba?

Zobacz: Wojtek z Warsaw Shore założył bloga. Chce zostać męską Ewą Chodakowską

 

 

 

Wojciech Gola z Warsaw Shore nagrał pierwszy teledysk


Wojciech Gola z Warsaw Shore nagrał pierwszy teledysk


Wojciech Gola z Warsaw Shore nagrał pierwszy teledysk

 

 


Wojtek na gali MTV EMA:

Więcej na temat Warsaw Shore Wojciech Gola
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13