Kim jest Piotr Woźniak-Starak?
East News

Nowe fakty w sprawie poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Do akcji włączyło się wojsko

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?
East News

Piotr Woźniak-Starak wciąż jest poszukiwany od niedzielnego poranka, 18 sierpnia, kiedy to znaleziono jego łódź, którą pływał po mazurskim jeziorze Kisajno. Już wiadomo, że producentowi filmowemu i mężowi Agnieszki Woźniak-Starak towarzyszyła 27-letnia kobieta, której udało się samodzielnie dopłynąć na brzeg po wypadku, natomiast Piotra Woźniaka-Staraka wciąż nie odnaleziono. Teraz pojawiły się jednak nowe fakty w sprawie poszukiwań. 

Wojsko włączyło się do poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka

Od niedzieli, 18 sierpnia, trwa poszukiwanie Piotra Woźniaka-Staraka. Akcję przerwano w nocy i wznowiono w poniedziałek. Producenta filmowego poszukiwała ekipa płetwonurków, która była wyposażona w sonar i wodnego robota. Po południu do poszukiwań włączyli się także ratownicy MOPR na łodziach. Oprócz tego do akcji przyłączyło się Wojsko Obrony Terytorialnej. 

Żołnierze mają przeczesywać linię brzegową pieszo - powiedziała w rozmowie z wp.pl asp. Iwona Chruścińska, rzecznik prasowy policji w Giżycku.

Serwis wp.pl informuje również, że w rejonie jeziora Kisajno są obecnie niekorzystne warunki pogodowe, które znacznie utrudniają poszukiwania - pada deszcz, co utrudnia widoczność i wszelkie działania na wodzie. Mimo tego, policja nie przerywa poszukiwań. Wiadomo już także, że akcja jest planowana do wieczora. 

Pojawiają się różne tezy i założenia. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie, ale bierzemy też pod uwagę, że możemy odnaleźć ciało mężczyzny. Szukamy do skutku - powiedzieli policjanci w rozmowie z wp.pl. 

 

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
East News
 

Piotra Woźniaka-Staraka poszukuje policja, wojsko i ratownicy MOPR na łodziach

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04