Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Wojewódzki ZNOWU wyśmiewa Majewskiego

Dziennikarz kpi z kłopotów kolegi ze stacji

Konflikt pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Szymonem Majewskim wciąż trwa. Koledzy z jednej stacji telewizyjnej co jakiś czas, na łamach prasy krytykują swoje programu i poglądy (zobacz: Majewski OSTRO o Wojewódzkim!). Niestety, kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że program Majewskiego znika z anteny. Zawirowania wokół satyryka rozbawiły Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz w najnowszym wydaniu "Polityki" po raz kolejny wyśmiewa prowadzącego show.

- Ta wiadomość była szokiem dla wielu fanów programu "Szymon na żywo". TVN postanowiła podziękować satyrykowi za dotychczasową współpracę, nie przewidując możliwości  współpracy na przyszłość. Kiedy jednak pojawiły się plotki, że stacja zapłaci mu 25 tys. zł miesięcznie za to, by nie szedł do konkurencji, szybko je zdementowano. To konkurencja mu zapłaci, żeby do niej nie przechodził- napisał Wojewódzki.

Ciekawe, czy Szymon Majewski odpowie Wojewódzkiemu...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w pomarańczowej kozulce i Szymon Majewski w zlotej marynarce
East News
Newsy
Czy Szymon Majewski stracił poczucie humoru? Kuba Wojewódzki kpi z kolegi po fachu...
Czy Szymon Majewski stracił poczucie humoru? Kuba Wojewódzki kpi z kolegi po fachu...

Kuba Wojewódzki chyba nie jest fanem poczucia humoru Szymona Majewskiego . W swoim felietonie na łamach tygodnika Polityka, dziennikarz obśmiał Majewskiego, twierdząc, że już dawno przestał być śmieszny. Co napisał Wojewódzki? Satyryk i dziennikarz Szymon Majewski wypowiedział się o medialnych standardach. Zacytował Konrada Piaseckiego, że dziennikarz jest od obserwowania, a nie od demonstrowania. I to by się zgadzało. Kiedyś Szymon demonstrował swoje poczucie humoru w TVN, a teraz tylko obserwuje innych. Kuba Wojewódzki już nie pierwszy raz śmieje się z Szymona Majewskiego w swoich felietonach. Za to Majewski uważa, że Wojewódzki jest tylko mocny w gębie. Panowie rywalizowali kiedyś w stacji TVN. Choć Szymon robi już coś innego, jak widać konflikt nadal trwa. Czy kiedyś się skończy? Być może. Wojewódzki pogodził się z Dodą, czy Kingą Rusin , to pewnie kiedyś przyjdzie czas i na Majewskiego. A Wy wolicie poczucie humoru Szymona Majewskiego czy Kuby Wojewódzkiego? Zobacz: Majewski OSTRO o Wojewódzkim!   Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski z 2005 roku, kiedy to Wojewódzki był gościem w show Majewskiego. Wtedy Majewski był już gwiazdą TVN, a Wojewódzki Polsatu.   Szymon Majewski z żoną i Kuba Wojewódzki z 2010 roku na jednej z premier TVN:   Szymon Majewski z 2015 roku:   Kuba Wojewódzki z dziewczyną w 2015 roku:

ONS
Newsy
Szymon Majewski zostaje
Dostał ostatnią szansę!

"Szymon Majewski Show" na antenie TVN jest od 6 lat. Choć program aż kipi od nowych pomysłów, postaci, kabaretów, wcieleń prowadzącego, jego oglądalność z sezonu na sezon spada. Mimo, że niedawno pojawiły się plotki, że program może nie znaleźć się w jesiennej ramówce stacji TVN, tak się jednak nie stało. Okazuje się, że Majewski dostał ostatnią szansę. Jak twierdzi "Fakt" w zamian za nią, ma zrobić wszystko, aby przyciągnąć widzów i zmniejszyć koszty produkcji programu. - Szymon obiecał, że wprowadzi w swoim programie zmiany i zrobi wszystko, żeby go poprawić. - powiedziała osoba zorientowana w negocjacjach między dziennikarzem a władzami stacji. Czy Majewski rzeczywiście znajdzie magiczny środek? Mamy nadzieję. O wszystkim przekonamy się na jesieni. daks

Szymon Majewski pokazał zdjęcie ze szpitala
Facebook
Newsy
Szymon Majewski w szpitalu, daje ZDJĘCIE po operacji i pozdrawia...
Showman przeszedł operację przepukliny

O zdjęcia gwiazd ze szpitala toczyła się niedawno medialna wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Karoliną Korwin Piotrowską , która w swoim nowym felietonie wyśmiała Michała Żebrowskiego, za jego fotkę po operacji. W jego obronie stanął "król TVN". Dziennikarze nie szczędzili sobie ostrych słów. Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska: Najbrzydsza dziennikarka w Polsce pozdrawia Króla TVN Sprawę w swoim stylu na Facebooku skomentował Szymon Majewski , który pokazał zdjęcie ze szpitala po operacji przepukliny! Przy okazji pozdrowił wielką trójkę: Karolinę Korwin, Kubę Wojewódzkiego i Michała Żebrowskiego. Chyba lepszego komentarzy do całej afery nie mogliśmy sobie wymyślić! Brawa za dystans! Zobacz: Prokop nie zostawia suchej nitki na Majewskim     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''''script'''', ''''facebook-jssdk'''')); Pozdrowienia ze szpitala dla Wielkiej Trójki :Michał ŻebrowskiKuba Wojewódzki i Karolina Korwin Piotrowska!Nie chwalę się, ale miałem operację przepukliny. Posted by Szymon Majewski on  20 sierpnia 2015  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner