Newsy

Wojewódzki wyśmiewa płytę Szpaka

Już go nie lubi?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza nikomu, nawet swojemu faworytowi z "X Factora" Michałowi Szpakowi. Kontrowersyjny dziennikarz jakiś czas temu wyśmiał chłopaka, gdy ten chwalił się, że fani wyczekują pod jego domem. Wojewódzki stwierdził wówczas, że to prędzej windykatorzy.

Od kilku dni można usłyszeć nowe nagranie Szpaka „ Po niebo”. Niestety, utwór promujący płytę „XI” również nie spodobał się Wojewódzkiemu, który postanowił skomentować poczynania Szpaka w swoim felietonie.

- Jeszcze w tym roku pojawić ma się debiutancki album Michała Szpaka, enfant terrible pierwszej edycji programu „X Factor”. Wydawnictwo będzie nosiło tytuł „XI”, a zapowiada je piosenka „Po niebo”. Michał miał być krajową wersją Prince’a, niestety, na razie zatrzymał się na etapie szambelana- napisał w najnowszym wydaniu „Polityki”.

Zgadzacie się z opinią Wojewódzkiego?
Newsy
Wojewódzki śmieje się ze Szpaka
Nie wierzy w sukces Michała?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Michał Szpak był jednym z ulubionych uczestników Kuby Wojewódzkiego w programie „X-Factor”. Kontrowersyjny artysta z pewnością był najbarwniejszą postacią telewizyjnego show. Zaledwie kilka miesięcy później Michał zgodził się wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami” i niestety, wciąż nie wydał swojej płyty. Mimo wszystko Michał przyznał ostatnio, że cieszy się ogromną popularnością a fani ponoć nie dają mu chwili spokoju… Wyznania Szpaka najwyraźniej rozbawiły Kubę Wojewódzkiego,  który napisał w „Polityce” , że za Szpakiem chodzą windykatorzy a nie fani! - Najciekawsza postać programu „ X Factor” Michał Szpak wyjawił w wywiadzie, że pomimo krótkiego stażu medialnego i jeszcze krótszej listy sukcesów doczekał się wiernych fanów. „Niektórzy wyczekują pod moim domem i chodzą za mną krok w krok po mieście”. Znając rozmach garderobiany oraz listę osiągnięć wokalisty, można domniemywać, że to nie fani, tylko windykatorzy- napisał Wojewódzki.  Przesadził?

ONS
Newsy
Wojewódzki kpi z ojca Jarosińskiej!
Śmieszy go dramat bezdomnego mężczyzny?!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman"; mso-bidi-"Times New Roman";} Kuba Wojewódzki już nie raz wyśmiewał poczynania gwiazd w polskim show-biznesie. Dziennikarz wytyka każdą wpadkę celebrytów, którzy muszą zmierzyć się z ostrą krytyką z jego strony. Niestety, kolejną ofiarą Wojewódzkiego został bezdomny ojciec Moniki Jarosińskiej ! Dramat mężczyzny o którym usłyszeliśmy kilka dni temu najwyraźniej ubawił dziennikarza. - Burze w mediach wywołał reportaż TV Silesia na temat ojca aktorki i piosenkarki Moniki Jarosińskiej, który mieszka w samochodzie, gdyż jest bezdomny. Pan Marek spędza życie na parkingu w Będzinie w automobilu marki Fiat. Nigdy nie wyjeżdża, bo gdyby nawet wyjechał, to i tak jest w domu- czytamy w najnowszej „Polityce”. Wygląda więc na to, że Wojewódzki ma bardzo „oryginalne” poczucie humoru… Czy kogoś jeszcze śmieszą poczynania dziennikarza?

ONS
Newsy
Wojewódzki kpi z gwiazd występujących w „TzG”
Władze stacji muszą mu wiele wybaczyć…

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Kuba Wojewódzki najwyraźniej nie rozumie fenomenu „Tańca z Gwiazdami”, który wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Dziennikarz wiele razy wyśmiewał występujące w programie gwiazdy. Tym razem postanowił skomentować zmiany jakie nastąpiły w 13.edycji tanecznego show. - Wystartował i rozkręcił się kolejny „Taniec z gwiazdami”. Po zmianach obsadowych zarówno w składzie jury, jak i wśród prowadzących, program znacznie zyskał na atrakcyjności. Teraz jeszcze trudniej rozpoznać gwiazdy- napisał w „Polityce” Wojewódzki. Zgadacie się z oceną Wojewódzkiego? Również uważacie, że gwiazdy które występują z programie są często mniej znane od ich tanecznych partnerów?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner