AKPA

Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner zbliża się wielkimi krokami. Według medialnych doniesień, uroczystość będzie transmitowana w internecie a na weselu będzie się bawić blisko 600 osób! "Ślub odbędzie się koło Ślesina w województwie wielkopolskim, na pięknym jeziorem" - kilka miesięcy temu pochwaliła narzeczona artysty. Niestety, według najnowszych informacji prasowych Wiśniewski musiał przełożyć ślub z Dominiką Tajner. Perypetie wokalisty najwyraźniej rozbawiły Kubę Wojewódzkiego...

- Nowe wiadomości z klanu Wiśniewskich. Okazuje się, że kolejnego w swej karierze ślubu Michał Wiśniewski nie weźmie w obrządku katolickim w Mikorzynie w Wielkopolsce, lecz w obrządku luterańskim nas jeziorem Brzozolasek koło Piszu. Zaproszono ponad 600 gości, z czego duża część to byłe małżonki wokalisty. Michał, wszystkiego najlepszego! Ślub w końcu rzecz ważna. Przynajmniej do następnego - czytamy w najnowszej "Polityce".

Wygląda więc na to, że kontrowersyjny dziennikarz nie wierzy, że ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner będzie ostatnim w karierze muzyka.
 

Więcej na temat Michał Wiśniewski