Wojewódzki o metamorfozie Pazury
ONS

Wojewódzki ocenił metamorfozę Pazury. Dawno nie wyraził takiej opinii

Wojewódzki o metamorfozie Pazury
ONS

W przeciągu ostatnich kilku dni sporo dyskusji poświęcono zmianom, jakie zaszły u Edyty Pazury. I wbrew pozorom nie chodzi tu o życie prywatne, a o wygląd. Kiedy pojawiła się na gali "Wedding Show: Powiedzmy tak", w warszawskim hotelu Marriot zrobiło się gorąco. Media od razu zwróciły uwagę na jej nieco większy biust i zmienione rysy twarzy. Zobacz: Edyta Pazura skomentowała nowy wizerunek. Efekty przeszły nawet jej oczekiwania

Od razu rozpoczęła się fala spekulacji jakoby celebrytka poprawiała urodę za pomocą skalpela. Edyta Pazura zaprzeczała doniesieniom, ale negatywnym komentarzom nie ma końca. Na nic zdały się tłumaczenia i uzasadnianie zmienionych rysów twarzy przez makijaż. Teraz na ten temat wypowiedział się Kuba Wojewódzki.

O dziwo, dziennikarz który zazwyczaj ironizuje i wyśmiewa show-biznes wziął w obronę celebrytkę w swojej rubryce w tygodniu "Polityka":

Posypały się gromy na głowę, a dokładniej na twarz Edyty Pazury, małżonki tego Pazury. Edyta wzorem wielu kobiet postanowiła zmienić wizerunek i zdecydowanie zrobiła to z głową. A dokładnie, z twarzą. Tak to już w szołbiznesie bywa, że jak ktoś poprawia swoją urodę, to inni muszą nam przypomnieć o swojej brzydocie. 


Ma rację?

Zobacz: Wojewódzki szczerze o Figurskim. Ma dla niego jedną radęEdyta Pazura na pokazie Bizuu wiosna lato 2015 
Edyta Pazura w nowej fryzurze:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17