Karolina Korwin Piotrowska w białej bluzce

Kuba Wojewódzki o zniknięciu "Magla Towarzyskiego" z anteny: "Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji"

Karolina Korwin Piotrowska w białej bluzce

Kuba Wojewódzki skomentował fakt, że Karolina Korwin Piotrowska nie będzie prowadziła już programu "Magiel Towarzyski". Dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami informacją, że po 10 latach program, który był jednym z najchętniej oglądanych przez widzów nie będzie już emitowany. 

Po 10 latach w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomosci, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobieta, wyzywali od ścierw, kurew i gowien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szolbiznesu w Polsce czyli #magieltowarzyski 

Kuba Wojewódzki skomentował to, że "Magiel Towarzyski" znika z anteny

Wśród fanów Karoliny Korwin Piotrowskiej informacja ta wywołała spore poruszenie. Fakt ten nie umknął również Kubie Wojewódzkiemu. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka i showman nie mają najlepszych relacji i nie raz dochodziło pomiędzy nimi w mediach do potyczek słownych. Tym razem Kuba Wojewódzki także postanowił zabrać głos. Co napisał na temat tego, że "Magiel Towarzyski" znika z anteny?

Podobno Magiel Towarzyski znika z anteny TVN Style.  Gratulacje. Świetna wiadomość z okazji Święta Konstytucji. Nawet głupi celebryta ma prawo do mądrej oceny.  Jeszcze tylko Pudelek i Super Express i możemy świętować Dzień Mózgu.
k.

Czy Karolina Korwin Piotrowska zareaguje na te zaczepki?

Zobacz: Wojewódzki ośmieszył hejtera na Facebooku, Korwin Piotrowska go broni! "Trzeba ich pokazywać, ujawniać ich mordy!"

Kuba Wojewódzki o "Maglu Towarzyskim"

Kuba Wojewódzki o Maglu Towarzyskim

Czy Karolina Korwin Piotrowska zareaguje na słowa Kuby Wojewódzkiego?

Karolina Korwin Piotrowska
ONS

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08