Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS/AKPA
Newsy

Wojewódzki nabija się z Maseraka: Twoje trofea to nazwiska

Miłosne podboje tancerza rozśmieszyły Kubę

Media już od kilku dni donoszą o nowym związku w show-biznesie, który tworzą Weronika Marczuk i Rafał Maserak. Zobacz: Szok! Weronika Marczuk i Rafał Maserak są razem. Plotki o ich miłości potwierdziła kilka tygodni temu celebrytka, które później w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", zdementował jej partner, Rafał Maserak.

Plotki o miłości tancerza i byłej żony Cezarego Pazury rozśmieszyły Kubę Wojewódzkiego, który na łamach "Polityki" napisał co sądzi o miłosnych podbojach Maseraka.

- Chyba już nikt nie pamięta laureata ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", ale wszyscy pamiętają laureata prawie każdej edycji tego programu. To tancerz Rafał Maserak. Jego trofea to oprócz nagrody także takie nazwiska, jak Małgorzata Foremniak, Sylwia Gruchała, Joanna Jabłczyńska, a ostatnio także Weronika Marczuk.
 

Na koniec nie obyło się bez reprymendy od Kuby:

- Złośliwi powiadają, że taniec do droga donikąd. Teraz już nie tylko złośliwi.


Ciekawe czy Rafał równie chętnie odwiedzi śniadaniowe programy, gdzie utnie pogawędkę przy kawie na temat komentarza Kuby?

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
TV-Show
Szok! Weronika Marczuk i Rafał Maserak są razem
Kiedy zaiskrzyło?

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Rafał Maserak i Weronika Marczuk są parą! Informacja jest w pełni oficjalna i potwierdzona przez samą zainteresowaną. Jak donosi dwutygodnik "Show", Weronika nie chce zdradzać szczegółów relacji z tancerzem, a on z kolei, bez konsultacji z nią, nie zamierza komentować doniesień. Para poznała się podczas XIII edycji "Tańca z gwiazdami" , który okazał się zbawczy dla nieco podłamanej kariery Weroniki Marczuk. Chociaż prawniczka nie wygrała show, udało jej się poprawić wizerunek, a przede wszystkim poznała nową miłość. Ostatnio razem z Rafałem Maserakiem wytańczyli sobie pierwsze miejsce na turnieju tańca Elixa 2012, co wynagrodziło niesmak po odejściu z tanecznego programu. Zobacz: Marczuk i Maserak wytańczyli sobie sukces Oficjalnym momentem kiedy Maserak i Marczuk oznajmili, że są razem było after party po turnieju. Według doniesień "Show", Rafał wziął Weronikę na ręce, postawił na podium i padł na kolana. Później uśmiechnięci, trzymając się za ręce pozowali fotoreporterom do zdjęć. Czyżby to był właśnie najbardziej ekscytujący romans tej wiosny?    

ONS
Newsy
Znajomi odradzają Marczuk związek z Maserakiem
Posłucha serca czy rozumu?

Informacja o związku Weroniki Marczuk z Rafałem Maserakiem zelektryzowała media. Para która poznała się na planie XIII edycji "Tańca z gwiazdami" zaczęła budzić coraz większe kontrowersje i to nie tylko ze względu na różnicę wieku, ale przede wszystkim przez zróżnicowane osobowości. Zobacz: Szok! Marczuk i Maserak są parą Jak donosi magazyn "Flesz", przyjaciele Marczuk odradzają jej związku z Maserakiem. Twierdzą, że Rafał nie umie się ustatkować, prowadzi rozrywkowy tryb życia i jest zbyt młody, by myśleć o rodzinie. - Weronika jest już na innym etapie życia, co oznacza że bardzo ostrożnie podchodzi do nowej znajomości - zdradza przyjaciel celebrytki. Znajomy Maseraka twierdzi jednak, że tancerz przeszedł ogromną mentalną metamorfozę: - Rafał zachwycił Werę tym, że ma dobre serce , umie rozmawiać i po prostu ją rozumie. Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć im szczęścia. chimera

Weronika Marczuk pozywca CBA
ONS
Newsy
Weronika Marczuk pozywa CBA. Chce ogromnego odszkodowania za zniszczoną karierę
Sprawa sprzed lata wraca

Kilka lat temu świat mediów żył sprawą Weroniki Marczuk Pazury , która została zatrzymana przez CBA. Zarzucono jej przyjęcia łapówki za pomoc w prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych. według ustaleń Centralnego Biura Antykorupcyjnego aktorka miała przyjąć aż 450 tysięcy złotych łapówki. Choć groziło jej 8 lat więzienia, żaden z zarzutów wobec niej nie potwierdził się. Zobacz: Marczuk wróciła na salony po półrocznej przerwie Medialna kariera Weroniki runęła w gruzach. Celebryta długo musiała odbudowywać zaufanie ludzi, napisała również książkę "Chcę być jak agent". Dziś, jak podaje Fakt, Marczuk żąda 100 tysięcy odszkodowania od CBA oraz przeprosin wydrukowanych w ośmiu najważniejszych gazetach za wszelkie działania organizacji działające na jej szkodę . Sąd wziął jej zobowiązał się do podjęcia tej sprawy. Jeśli przyznają jej rację, odszkodowanie wypłaci Skarb Państwa. Wynik - już w maju. Zobacz: Weronika Marczuk i Rafał Maserak - Tak. Jesteśmy razem! Weronika Marczuk na wyborach Miss:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner