ONS

Kiedy mało popularne blogerki krytykują Martę i Wiktorię Grycan, znani i lubiani chwalą je. Niedawno Joanna Horodyńska pozytywnie oceniła styl obu pań, a Magda Gessler w zachwytach opisywała sympatyczną rodzinę. Teraz do tego towarzystwa dołączył Kuba Wojewódzki. Naczelny showman Polski, który z natury ironicznie podchodzi do show-biznesu, w obiektywny sposób wyraził się na temat bizneswoman i jej córek. W felietonie zamieszczonym w "Polityce" czytamy:

- Na polskim rynku medialnym pojawiła się nowa jakość. Grycanki. Cztery miłe pyzate panie, które zaczęły bywać na salonach stolicy, budząc z miejsca agresję teoretyków branży. Że znikąd, że nie ubrane dość stylowo, że co robią, że kupują sobie popularność. Brzydcy i niezdolni zaatakowali zamożnych. Bo nie może być tak, że tata produkuje lody, a one się bawią w śmietankę.

Czy "brzydcy i niezdolni" zaatakowali Martę Grycan i jej rodzinę? Tego nie wiemy. Pewne natomiast jest, że zrobili to głównie teoretycy branży, którzy przy okazji wypromowali siebie. I jak tu się nie zgadzać z Kubą, któremu podlizywać się i zabiegać o względy mogą co najwyżej inni.chimera

Więcej na temat Marta Grycan Kuba Wojewódzki