Wojciech Szczęsny pokłócił się z trenerem Arsenalu
ONS

Szczęsny może stracić miliony. Wszystko przez nerwowy wybryk po meczu

Wojciech Szczęsny pokłócił się z trenerem Arsenalu
ONS

Bez wątpienia Polska może poszczycić się bardzo zdolnymi piłkarzami, którzy robią karierę za granicą. Do ich grona należą między innymi: Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. Oprócz tego panowie są w związku z pięknymi kobietami, a kilka dni temu Szczęsny pochwalił się romantycznym wideo ze swoją ukochaną, Mariną Łuczenko. Zobacz: Tak kochają się Marina i Szczęsny. Nagrali romantyczne wideo dla fanów

Chociaż prywatnie u Wojciecha trwa sielanka to nie najlepiej dzieje się w jego życiu zawodowym. Ponoć piłkarz pokłócił się ze szkoleniowcem Arsenalu Londyn, w którym gra - Arsenem Wengerem. Polak po dwóch straconych golach w meczu z Southampton wybuchnął w szatni, co było przyczyną kłótni. Brytyjskie media spekulują, że Szczęsny może stracić miejsce w wyjściowym składzie Arsenalu.

Jak podaje John Jensen, były piłkarz, a obecnie dziennikarz duńskiej telewizji, sportowiec został ukarany grzywną i najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. Klub nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale nie wygląda to najlepiej. Mimo wszystko, trzymamy kciuki.

Zobacz: Robert Lewandowski złamał prawo? Nowy dom mógł przynieść poważne kłopoty
 
 

Marina i Szczęsny świętują w Londynie:

Więcej na temat Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04