Wojciech Szczęsny smutny
eastNews

Wojciech Szczęsny jest w szpitalu, przeszedł operację! Zobacz zdjęcie i komentarz

Wojciech Szczęsny smutny
eastNews

Wojciech Szczęsny na swoim Instagramie pokazał zdjęcie ze szpitala! Piłkarz trafił do placówki medycznej z powodu urazu kolana. Mąż Mariny przeszedł już operację i najbliższe tygodnie spędzi na rekonwalescencji. Jak czuje się sportowiec? 

Szczęsny w szpitalu 

Piłkarz od dłuższego czasu miał problemy z kolanem. Sportowiec zwlekał z zabiegiem, jednak lekarze byli pewni, że operacja musi się odbyć. Całe szczęście, wszystko poszło zgodnie z planem i już za kilka tygodni bramkarz będzie mógł wrócić na boisko.

Po artroskopii kolana Szczęsny musi odpoczywać 1,5 miesiąca - czyli w najbliższych meczach drużyna narodowa musi sobie radzić bez niego.

- Jestem rozczarowany tym, że nie pomogę swojej reprezentacji w dwóch nadchodzących meczach. Jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, z którym borykałem się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Liczę na to, że szybko wrócę do zdrowia. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia.

Zobacz także: Wojciech Szczęsny skomentował zdjęcie Mariny. Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta!

A wsparcie, za pośrednictwem Instagrama, udzielili Wojtkowi m.in. Anna Lewandowska, Jerzy Dudek czy Jakub Rzeźniczak. I my również mamy nadzieję, że sportowiec szybko wróci na boisko.

Wojtek Szczęsny w szpitalu

Sportowiec przeszedł operację kolana

Wojciech Szczęsny broni
Instagram

 

Więcej na temat Wojciech Szczęsny
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13