ONS
Newsy

Cejrowski robi znak krzyża przed wejściem na anetenę. A Wellman...

Ekscentryczny podróżnik zaskoczył zachowaniem w studiu "DD TVN"

Kilka dni temu jednym z gości "Dzień Dobry TVN" był Wojciech Cejrowski. Podróżnik znany z ekscentrycznego stylu bycia i odważnych, często prowokacyjnych wypowiedzi został zaproszony do studia jako ekspert w dziedzinie szczepień.

Przed wejściem na wizję Cejrowski zrobił znak krzyża, co mogli zobaczyć wszyscy przed telewizorami. Zachowaniem podróżnika lekko zdziwiona była Dorota Wellman, która spytała gościa: "A co to było?". Natychmiast otrzymała odpowiedź:

- Przed robotą należy poprosić Pana Boga o inspirację - wyjaśnił Cejrowski.


Dalsza część rozmowy przebiegała dość chłodno, a Welman i Cejgrowski z rozmowy, która zaczęła się na "ty" przeszli w formalną dyskusję na per "pan", "pani". Zauważył to serwis WPolityce.pl, który skomentował zdarzenie słowami, iż dziennikarka mało nie spadła z krzesła, gdyż najwyraźniej nie po drodze jej z podróżnikiem.

Wpisem w serwisie przejął się Cejrowski, który na swojej stronie internetowej ustosunkował się do zarzutów autorów teksu, jakoby dystansował się od Wellman.

- Nie sądzę, by Dorota była zaskoczona, że robię znak Krzyża przed robotą - widziała to w moim wykonaniu wielokrotnie. Zawsze przed każdym występem czy to w "Podróżach z żartem", czy w "DDTVN" , zawsze dokądkolwiek mnie zapraszała jako swego gościa. Dlaczego więc zagadnęła o to wczoraj? Dlatego, że zna się na swojej robocie i wiedziała, że gdy kamery skierowane są na nią, to mnie wówczas nie widać na ekranie i Widzowie nie będą wiedzieć, co zrobiłem. Jej pytanie spowodowało, że przełączono kamery na mnie i znak Krzyża załapał się na wizję - napisał podróżnik.


Publicysta w dalszej części wpisu oznajmił również, że serwis WPolityce.pl wszystko wyolbrzymia, a z Dorotą Wellman łączą go przyjacielskie relacje z pełną tolerancją światopoglądów.

A wy co sądzicie o tej akcji?

Zobacz: Wellman poniża celebrytki: Robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady!Cejrowski o spaleniu tęczy w Warszawie
ONS
Newsy
Cejrowski o spalonej tęczy: Nareszcie! To nie jest plac zboczeńców
Podróżnik POPIERA SPALENIE instalacji w centrum Warszawy

11 listopada jak co roku w Warszawie był bardzo gorący. Wszystko za sprawą pochodu zorganizowanego przez Młodzież Wszechpolską, który przeszedł przez centrum stolicy. Manifestacja w pewnym momencie przerodziła się w zamieszki i regularne starcia z policją. Podczas ulicznych walk ucierpiał jeden z symboli miasta - tęcza na placu Zbawiciela. Zobacz: "Warszawa przeżyła najazd jaskiniowców" Spalenie instalacji oburzyło wiele gwiazd. Jednak są osoby, które popierają akcję Narodowców. Do tej grupy należy m.in. Wojciech Cejrowski , który swoim zadowoleniem pochwalił się na Facebooku. - Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców. Jeśli władzom Warszawy bardzo zależy na stawianiu "instalacji artystycznych" ku chwale grzechu sodomskiego, to można było wybrać inne miejsce - na przykład Plac Unii Europejskiej. I wtedy jest gwarancja, że żaden Narodowiec na ten plac nie przyjdzie - z obrzydzenia. [pisownia oryginalna] - napisał podróżnik. W dalszej części wpisu Cejrowski odniósł się również do ataku na ambasadę Rosji w Warszawie: - Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Cejrowski słynie ze swoich prawicowych oraz bardzo konserwatywnych poglądów. Nie boi się przy tym wyrażać ich głośno. Czy czasami jednak powinien wyrażać je publicznie? Zobacz: Cejrowski robi znak krzyża przed wejściem na antenę. A Wellman...  

Dorota Wellman była molestowana
Newsy
Koszmar Doroty Wellman "To rzecz, która mnie w końcu zabije". Dziennikarka szczerze o swojej chorobie
Co jej dolega?

W lutym podczas emisji "Dzień Dobry TVN" prowadzonego przez Dorotę Wellman i Marcina Prokopa doszło do tragedii. Dziennikarka musiała zniknąć z wizji po tym, jak dostała ataku migreny. Trafiła wtedy do szpitala, a lekarze uratowali ją przed koszmarem, który niestety w jej przypadku nie jest rzadkością.    Zobacz :  Co z Dorotą Wellman po nagłym zasłabnięciu w "Dzień Dobry TVN"? Zabrała głos! "Plotki o mojej śmierci..."   – Mam problem z ciężkimi migrenami. To rzecz, która mnie w końcu zabije. To są tak ogromne bóle głowy, że człowiek przestaje widzieć. Na początku pęka mi obraz w oku i widzę jakbym patrzyła przez kalejdoskop, czyli mam przed sobą obraz pęknięty na tysiąc kawałków. To pierwszy znak, że nastąpi atak i stracę wzrok do ślepoty – powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z Faktem.    Dorota Wellman zdradza, że nagły atak migreny to zapowiedź czegoś gorszego. Po koszmarnym bólu i problemach ze wzrokiem, przychodzi czas na inne dolegliwości:    – Później zwalnia mi mowę i pojawia się problem z artykulacją. Oprócz tego człowiek się chwieje na wszystkie strony, bo ma zaburzenie równowagi.  Muszę trafić do szpitala albo mieć podane silne leki dożylne, które dopiero po kilku godzinach powodują, że ból odchodzi – dodała dziennikarka.    Zobacz także:  Dorota Wellman też była molestowana. Zareagowała ostro i zdecydowanie! "Złapałam go za..."   Właśnie dlatego w lutym Dorota niespodziewanie zniknęła z ekranu. Oby takich sytuacji było jak najmniej! Jeśli cierpisz na podobną przypadłość dobrze wiesz, że to nie jest zwykły ból głowy, a prawdziwy dramat, z którym ciężko walczyć.    Dorota i Marcin prowadzą DDTVN od 2007 roku.  Dziennikarka ma poważne problemy ze zdrowiem

Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry TVN
TV-Show
Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Co się stało?!
Gwiazda ma problemy ze zdrowiem?

Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Dziennikarka ma mieć poważne problemy ze zdrowiem, donosi "Fakt". Gwiazda podobno zmaga się z nawracającą kontuzją barku, która odnowiła się po latach . Do tej pory miały pomagać środku farmakologiczne, lecz sytuacja stała się na tyle poważna, że niezbędna jest operacja. Oznacza to, że Dorota Wellman na jakiś czas będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy. Kiedy to nastąpi?   Zobacz też:  To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN   Dorota Wellman przejdzie operację barku?   Dorota Wellman ma przejść operację barku już pod koniec lutego, czytamy w "Fakcie". Zabieg, nazywam artroskopią, jest niezbędny, by pomóc dziennikarce pozbyć się bólu i innych dolegliwości, związanych z kontuzją. Po operacji zapewne gwiazdę czeka rehabilitacja. Ile jest prawdy w doniesieniach tabloidu? Dziś (w czwartek), Dorota Wellman prowadzi "Dzień dobry TVN" w towarzystwie Marcina Prokopa. Czy to jej ostatni występ w programie przed przerwą? I kiedy ulubienica widzów wróci na wizję?  Będziemy Was informować na bieżąco.   AKTUALIZACJA:   Dorota Wellman nie znika z Dzień Dobry TVN!    Zobacz także:  Czy Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"? Mamy komentarz!   Polecamy:  Ćwiczenia na ławeczce prostej na klatkę, triceps i barki   Dorotę Wellman czeka operacja barku?  Dziennikarka jest jedną z ulubionych prowadzących "Dzień dobry TVN".

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner