Zbigniew Wodecki
Newsy

Czy pamiętasz największe hity Zbigniewa Wodeckiego? To nie tylko "Pszczółka Maja" czy "Chałupy Welcome" Głosuj na swoją ulubioną piosenkę!

Czy pamiętasz największe hity Zbigniewa Wodeckiego? To nie tylko "Pszczółka Maja" czy "Chałupy Welcome" Głosuj na swoją ulubioną piosenkę!

Zbigniew Wodecki nie żyje. Artysta zmarł 22 maja w Warszawie. Wodecki to jeden z najwybitniejszych polskich muzyków i kompozytorów. Był też związany z z kabaretami Piwnica pod Baranami i Anawa. W 1972 roku zadebiutował w Opolu, a potem stworzył wiele znanych duetów. Później każdy kojarzył go jako jurora w "Tańcu z Gwiazdami". 6 maja obchodził swoje 67. urodziny... Chcemy Wam przypomnieć największe hity Zbigniewa Wodeckiego i przypomnieć, że nie były nimi tylko "Pszczółka Maja" czy "Chałupy Welcome"...

Zagłosujcie w naszym PLEBISCYCIE  na swoją ulubioną piosenkę Zbigniewa Wodeckiego.

Zobacz także: Zbigniew Wodecki planował zakończenie swojej kariery? "Przyjdzie czas, żeby się żegnać" ZDJĘCIA

 

Zbigniew Wodecki sporo koncertował i był bardzo aktywny zawodowo.

Zbigniew Wodecki podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
ONS
ONS

Zbigniew Wodecki – „Lubię wracać”

Zbigniew Wodecki "Z tobą chcę oglądać świat"

Zbigniew Wodecki „Zacznij od Bacha”

ZBIGNIEW WODECKI "Chałupy Welcome to"

Zbigniew Wodecki „Nad wszystko uśmiech twój”

Zbigniew Wodecki "Pszczółka Maja"

Zbigniew Wodecki i Irena Santor  - "Walc Embarras"

Zbigniew Wodecki & Partita - Znajdziesz mnie znowu

Zbigniew Wodecki- Rzuć to wszystko co złe

Zbigniew Wodecki i Andrzej Rybiński - Czas Relaksu

Reakcje gwiazd na doniesienia o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
ONS
Newsy
Gwiazdy komentują smutne informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego
"Jestem zdruzgotany"

Elżbieta Zapendowska, Alicja Bachleda-Curuś i Wojciech Łuszczykiewicz skomentowali smutne informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Wczoraj w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o artyście, który miał doznać udaru i w ciężkim stanie trafić do szpitala. Niestety, menadżer Zbigniewa Wodeckiego w rozmowie z nami potwierdził medialne doniesienia.  Jest w szpitalu. Doznał udaru.  Tylko tyle mogę mówić- przyznał w Party.pl Mariusz Nowicki. Gwiazdy o Zbigniewie Wodeckim Informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego jako jedna z pierwszych skomentowała Alicja Bachleda- Curuś. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie muzyka i dodała wzruszający wpis.  Aksamitny głos anioła, tak miło spotykac go na ulicach Krakowa. Jesli te smutne wiadomosci to prawda, przeslijmy Mu moc zyczen i modlitwe 🙏✨❤️ - napisała na Instagramie.  Elżbieta Zapendowska i Wojciech Łuszczykiewicz w rozmowie z portalem przeambitni.pl przyznali, że nie wiedzieli o złym stanie zdrowia Zbigniewa Wodeckiego. Jak zareagowali na medialne doniesienia? Zbyszek jest przede wszystkim znakomitym muzykiem, znakomitym wokalistą, niedocenionym w Polsce. On jest świetnym kompozytorem, napisał parę świetnych piosenek. Gdyby on się urodził w Ameryce, to on byłby na czołowych listach przebojów światowych, trafił na Polskę - przyznała Elżbieta Zapendowska. Nie wiedziałam o tym, że Zbyszek jest chory. Życzymy ci Zbyszku wszystkiego najlepszego, wracaj do nas bo cię będzie nam brakować jak będziesz chory i gdzieś tam będziesz marudził w szpitalu. Masz wracać do zdrowia i nagrywać piosenki.   Panie Zbyszku, życzę powrotu do zdrowia. Jest pan jednym z tych artystów, których się ogląda z rozkoszą i których oglądając się myśli, że chciałoby się mieć taki warsztat i taką wrażliwość. Mam nadzieję, że pan stanie na nogi jak najprędzej- powiedział...

Zbigniew Wodecki
ONS
Newsy
Zbigniew Wodecki trafił do szpitala! Co się stało? Mamy komentarz menadżera
Co się dzieje z muzykiem?

Zbigniew Wodecki jest w szpitalu. Muzyk doznał udaru. Informacja o złym stanie zdrowia byłego jurora "Tańca z Gwiazdami" pojawiła się w mediach w środę wieczorem. Dziś doniesienia się potwierdziły. Skomentował je sam menadżer Zbigniewa Wodeckiego.   Zobacz też:  Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki w TTBZ! Zobaczcie GENIALNY występ!   Zbigniew Wodecki miał udar Jest w szpitalu. Doznał udaru. Tylko tyle mogę mówić - powiedział portalowi Party.pl, Mariusz Nowicki, menadżer muzyka.   Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Zbigniewa Wodeckiego!   Więcej:  Zbigniew Wodecki zagrał gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA   Polecamy:  Jest na topie, ale mówi: "Mam dość". Dlaczego? Zbigniew Wodecki szczerze o sobie i popularności   Zbigniew Wodecki jest w szpitalu.   Muzyk miał udar.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner