Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Włodarczyk: Nie zajmujemy się praniem brudów

Czyli o tym jak ułożyć sobie relację z byłą ukochanego

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. W mediach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w których oskarżano aktorkę o rozbicie poprzedniego związku Krawczyka z Anetą Zając. Włodarczyk przez wiele tygodni nie komentowała zaistniałej sytuacji aż do czasu, kiedy magazyn "Party" dotarł do zdjęć całującej się pary (Zobacz: Włodarczyk przyłapana na pocałunku z Krawczykiem).  Od tamtej chwili celebrytka nie ukrywała swojej nowej miłości (Zobacz: Włodarczyk zamieszkała z ukochanym).

Serialowa gwiazda przyznała również, że nie zamierza kłócić się z byłą partnerką Krawczyka. Przypomnijmy, że cała trójka spotyka się na planie tasiemca "Pierwsza miłość".


- Przychodzimy, "cześć", "cześć" i gramy. To nie jest tak, że zajmujemy się praniem brudów czy darciem pierza. Po prostu jest normalnie- zdradza w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Włodarczyk zdementowała przy okazji plotki, według których jest w ciąży. "Nie, nie jestem. Oświadczam. I kropka"- zapewnia celebrytka. Wszystko wskazuje na to, że nowy związek przyniósł aktorce ogromną popularność...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Willa Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka
ONS/pierwszamilosc10.pl
Newsy
Taką willę kupili Włodarczyk i Krawczyk. Warta MILION złotych?
Wyprowadzili się z Warszawy. Dokąd?

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka budzi wiele kontrowersji. Para podjęła niedawno decyzję o ślubie i powoli przygotowuje się też do samej uroczystości. Przypomnijmy: Ujawniamy pierwsze szczegóły ślubu Włodarczyk i Krawczyka Ślub to nie jedyna decyzja, którą ostatnio podjęli aktorzy. Zainteresowanie ich życiem prywatnym i zgiełk dużego miasta spowodował, że postanowili wyprowadzić się z Warszawy i zrealizować swoje marzenie dotyczące domu z ogródkiem . Nie wyjechali jednak daleko, bo ich nowa posiadłość znajduje się w Pruszkowie . Do świeżo urządzonej willi, za którą według doniesień tabloidów zapłacili 1 milion złotych, para wprowadziła się zaledwie miesiąc temu i jest z tego faktu niezwykle zadowolona. Myślicie, że wyprowadzka z Warszawy zmniejszy zainteresowaniem życiem prywatnym Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka? (fot. pierwszamilosc10.pl) Zobacz też czułości Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka na salonach:

AKPA/ONS
Newsy
Włodarczyk przyłapana na pocałunku z Krawczykiem (FOTO)
"Nie rozbiłam żadnego związku" - zapewnia aktorka

Od kilku tygodni w mediach aż huczy od plotek dotyczących Agnieszki Włodarczyk , która związała się z Mikołajem Krawczykiem. Wiele osób zarzuca aktorce, że to przez nią Krawczyk odszedł od matki swoich dzieci, Anety Zając. Wszystkie plotki i prasowe doniesienia postanowiła zdementować ostatnio sama zainteresowana, która na łamach magazynu "Party" wyznała: - Nie rozbiłam żadnego związku . Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach - zapewnia celebrytka. Według informacji magazynu, związek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka przestał istnieć już w grudniu minionego roku. Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" dopiero wtedy związał się w Włodarczyk. Aktorska para nie pokazuje się publicznie, jednak na jednym z ostatnich koncertów zespołu Vintage, w którym występuje Krawczyk, fotoreporterzy uwiecznili ich pocałunek. Więcej zdjęć i informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu "Party". Już w kioskach! kb

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk pokłucili się o Wigilię
ONS
Newsy
Włodarczyk i Krawczyk pokłócili się o Wigilię
Między kochankami znów zgrzyta

Od jakiegoś czasu związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przechodzi pierwszy poważny kryzys. Jak informował magazyn "Party", powołując się na wypowiedzi bliskich przyjaciół pary, ich płomień gorącej i pełnej pożądania miłości trochę przygasł ( zobacz ). "Fakt" natomiast donosi, że między kochankami doszło ostatnio do kolejnej awantury. Para podobno dość ostro posprzeczała się o Wigilię. Krawczyk świąteczną kolację chciał bowiem spędzić ze swoimi synami , co wiązałoby się z faktem, że spotkałby się w tym czasie ze swoją byłą partnerką Anetą Zając . Pomysł ten nie spodobał się Włodarczyk, która jak tylko dowiedziała się o planach aktora, wpadła w furię. - Agnieszka nie wyobraża sobie, by tego dnia Mikołaja nie było obok niej. Tym bardziej, że jak podobno argumentowała w kłótni, nowy związek już wiele ją kosztował – zdradził tabloidowi znajomy pary. Mikołaj Krawczyk przemyślał całą sytuację i ze względu, na to że w jego obecnym związku źle się dzieje, postanowił spędzić wigilijną kolację z Włodarczyk. Aktor z dziećmi spotka się w pierwszy dzień Świąt. Czyżby po ostatnich doniesieniach na temat romansu Włodarczyk i Krawczyka szykowała się nowa medialna opera mydlana? Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk lansują się na imprezie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner