ONS

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. W mediach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w których oskarżano aktorkę o rozbicie poprzedniego związku Krawczyka z Anetą Zając. Włodarczyk przez wiele tygodni nie komentowała zaistniałej sytuacji aż do czasu, kiedy magazyn "Party" dotarł do zdjęć całującej się pary (Zobacz: Włodarczyk przyłapana na pocałunku z Krawczykiem).  Od tamtej chwili celebrytka nie ukrywała swojej nowej miłości (Zobacz: Włodarczyk zamieszkała z ukochanym).

Serialowa gwiazda przyznała również, że nie zamierza kłócić się z byłą partnerką Krawczyka. Przypomnijmy, że cała trójka spotyka się na planie tasiemca "Pierwsza miłość".


- Przychodzimy, "cześć", "cześć" i gramy. To nie jest tak, że zajmujemy się praniem brudów czy darciem pierza. Po prostu jest normalnie- zdradza w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Włodarczyk zdementowała przy okazji plotki, według których jest w ciąży. "Nie, nie jestem. Oświadczam. I kropka"- zapewnia celebrytka. Wszystko wskazuje na to, że nowy związek przyniósł aktorce ogromną popularność...

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk