Party

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka budzi ogromne emocje. Media cały czas krytykują Agnieszkę, że ta niby zabrała Mikołaja swojej koleżance z serialu "Pierwsza miłość" Anecie Zając.

Ostatnio plotkuje się, że Agnieszka i Mikołaj przeżywają pierwszy poważny kryzys, który spowodowany jest ciągłymi naciskami ze strony aktorki o dziecko. Mikołaj ma już bliźniaki ze związku z Zając i podobno wizja kolejnego potomstwa spędza aktorowi sen z powiek. Dziecko miałoby dać Włodarczyk gwarancje, że Krawczyk od niej nie odejdzie. Czy tak właśnie jest?

W najnowszym numerze "Party" aktor obala plotki o domniemanym nieporozumieniu i tym, że Włodarczyk na siłę chce go przy sobie zatrzymać.

- Niektóre kobiety próbują łapać facetów na dziecko. Aga do nich nie należy, bo nie musi. Aga nie potrzebuje mnie przywiązywać do siebie w taki sposób. Przy niej czuję się kochany i bezpieczny. To uczucie przekroczyło nasze najśmiejsze oczekiwania w każdej sferze związku dwojga ludzi I dlatego świadomie w przyszłości planujemy dziecko - mówi Krawczyk.


Czyli jak widać pogłoski o kryzysie są dość naciągane...