Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
ONS
Newsy

Wkrótce proces Galliano

Projektant trafi do więzienia?
Francuskie media poinformowały właśnie, że proces słynnego projektanta mody Johna Galliano, rozpocznie się w Paryżu 22 czerwca. Za swoje antysemickie poglądy i agresywne zachowanie, projektant został zwolniony z pracy w historycznym domu mody Dior. Jak poinformował media adwokat Galliano, projektant będzie obecny podczas czerwcowej rozprawy. Za publiczne zniewagi pod adresem trzech osób, grozi mu do 6 miesięcy więzienia oraz grzywna w wysokości 22 tys. euro. Po wszystkim Galliano wydał oświadczenie. Przeprosił w nim za swoje słowa. Zapewnił też, że nie jest rasistą.

"Przez całe moje zawodowe życie moją inspiracją było łączenie ludzi wszystkich ras, religii i płci; wyrażałem w swych projektach ich kulturową i etnicznążnorodność"- napisał Galliano.

Świat mody wstrzymuje oddech. Co będzie dalej z genialnym projektantem?

daks
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
John Galliano wyszedł z odwyku
Wróci do projektowania?

Po tym jak John Galliano stał się sprawcą antyżydowskiego skandalu za namową m.in. Kate Moss i Naomi Cambell postanowił udać się na odwyk. Po czterech tygodniach spędzonych w klinice w Meadows w której leczyli się m.in. Elton John, czy właśnie Kate Moss, projektant ma stanąć na nogi po długoletnim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.  Galliano był przez 15 lat dyrektorem kreatywnym w domu mody Christiana Diora. Media wciąż spekulują, czy projektant wróci do zawodu. Co prawda Dior nie ogłosił jeszcze następcy Galliano, to jest mało prawdopodobne by przyjęto go z powrotem. Powodem jest skandal na międzynarodową skalę jakiego dokonał John. Już wkrótce czeka go proces w którym jest oskarżony o znieważenie trzech osób.  Galliano grozi do sześciu miesięcy więzienia i ponad 20 tys. euro grzywny.  Paparazzi przyłapało projektanta na lotnisku LAX w Los Angeles skąd wracał do Francji. Fotoreporterzy próbowali pytać go o dalsze plany jednak były dyrektor kreatywny Diora nie odpowiadał na ich zaczepki. Nie wiadomo jakie mistrz krawiectwa ma zatem plany. Musi minąć sporo czasu aby ludzie zapomnieli Galliano wyznającego miłość Hitlerowi na filmiku ujawnionego przez gazetę "The Sun". Waszym zdaniem świat mody powinien dać mu jeszcze szansę? pijavka

ONS
Newsy
Piróg krytykuje Galliano
Tancerz jest oburzony zachowaniem słynnego projektanta

Słynny projektant John Galliano ma nie lada kłopoty. Świat mody jest zszokowany jego zachowaniem, a dom mody Dior, gdzie Galliano był czołowym projektantem, zerwał z nim współpracę. A wszystko z powodu ostatniego wyskoku projektanta, który obraził publicznie dwie kobiety semickiego pochodzenia. Nie usprawiedliwia go nawet fakt, że prawdopodobnie był wtedy pijany. Zachowaniem Galliano zszokowany jest również Michał Piróg , który sam ma żydowskie pochodzenie. – Raczej nie założę niczego sygnowanego jego nazwiskiem. Niedopuszczalne jest dyskryminowanie z powodu pochodzenia. Nie tłumaczy go nawet to, że był pod wpływem alkoholu – stwierdził Piróg w rozmowie z „Faktem”. W pełni zgadzamy się z Pirógiem. Zachowanie Galliano było niedopuszczalne, tym bardziej, że jako artysta i projektant powinien być otwarty na różne kultury.

ONS
Newsy
Galliano zatrzymany przez policję!
Znany projektant Diora narozrabiał. Już nie ma pracy

John Galliano został zatrzymany przez francuską policję. Według jej ustaleń projektant miał obrazić parę siedzącą w restauracji, w dzielnicy Paryża w której znajduje się wiele sklepów i restauracji żydowskich. Galliano był podobno agresywny i rzucał w kierunku pary antysemickie wyzwiska. Bardzo prawdopodobne, że projektant był pod wpływem alkoholu. Dwie osoby złożyły na niego skargę na policji, która zajęła się teraz wyjaśnieniem tej sprawy.  Dom mody Diora, którego Galliano jest czołowym projektantem, ogłosił, że rezygnuje ze współpracy z nim.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner