miley_cyrus
East News

Jak imprezują Miley Cyrus, Heidi Klum i Jennifer Lopez? Zainspiruj się i baw się jak gwiazda!

miley_cyrus
East News

Nie ma żadnych wątpliwości, że Hollywoodzkie gwiazdy żyją pod ogromną presją. Oczy całego świat są zwrócone w ich kierunku, papparazzi obserwują każdy krok, a menadżerowi liczą na kolejne intratne kontrakty. Dlatego gwiazdy szukają różnych sposobów, by się odstresować, a jednym z nich jest … imprezowanie! Jak robi to Miley Cyrus, Jennifer Lopez i Heidi Klum? Sprawdź!

Heidi Klum

heidi_klum
East News

Heidi Klum uwielbia ludzi i zawsze jest pełna pozytywnej energii. Najlepsza impreza według modelki? Ladies Night! Heidi często wychodzi na miasto ze swoimi sławnymi przyjaciółkami np. Naomi Campbell czy Karlie Kloss. Jak sama twierdzi – takie babskie wyjścia ładują jej baterie na długo. 

Pomysł na imprezę w stylu Heidi: Drink w modnym miejscu w gronie najlepszych koleżanek. Wykorzystajcie ten czas na plotki i duuuużo śmiechu. :) 

Miley Cyrus    

miley_cyrus
East News

Miley Cyrus to znana imprezowiczka! Podobno to właśnie zamiłowanie do rozrywki przyczyniło się do rozpadu jej małżeństwa z Liamem Hemsworth'sem. Miley uwielbia przebierane imprezy – zarówno domówki w gronie przyjaciół, jak i taniec do białego rana w klubie. Szalone kreacje wyzwalają w niej spontaniczność i od razu wprawiają w dobry humor! 

Pomysł na imprezę w stylu Miley: Wypożycz oryginalne przebranie lub przejdź się po lumpeksach. Jesteśmy pewni, że nigdy nie zapomnisz tej nocy!

Jennifer Lopez

jennifer_lopez
East News

Jennifer Lopez stworzyła mnóstwo hitów do których tańczy miliony osób na świecie. Sama gwiazda również potrafi się dobrze bawić, szczególnie w modnych klubach w Las Vegas! Dlatego jej stylizacja zawsze musi być nie tylko kobieca, ale i wygodna. Upięte włosy w seksowny kucyk i dopasowana sukienka sprawiły, że po raz kolejny była królową parkietu!

Pomysł na imprezę w stylu Jennifer Lopez: Szalona noc na parkiecie, ale w kobiecym wydaniu. Nie zapomnij o szpilkach i pięknej kreacji! 

Czuj się pewnie

Podstawą każdej udanej imprezy jest twoje samopoczucie. Jeśli nie będziesz czuć się komfortowo i seksownie, na nic zda się nawet najpiękniejsza stylizacja. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie coś, co sprawi, że będziesz pewna siebie i zrelaksowana. Dadzą ci to ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Herbs!

bella_herbs
Mat.prasowe

Wkładki higieniczne Bella Panty Herbs są delikatne dla skóry, dzięki zastosowaniu włókniny Extra Soft – niezwykle miękkiej i przyjemnej. Poczucie komfortu i świeżości zapewnia system Odour Stop, który neutralizuje intymny zapach. Wkładki zostały wzbogacone werbeną o delikatnym cytrynowym aromacie - wyciąg z werbeny redukuje podrażnienia skóry i działa przeciwzapalnie. Oddychające materiały z których wykonane są wkładki Bella sprawiają, że są przewiewne i przyjazne dla skóry oraz eliminują ryzyko podrażnień stref intymnych. Z nimi zawsze będziesz czuć się pewnie i komfortowo! 
 

 

Artykuł powstał z udziałem marki Bella

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48