Michał Wiśniewski czuje się gorzej

Kilka dni temu na Mazurach Michał Wiśniewski po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Na uroczystym ślubie lidera zespołu Ich Troje i Dominiki Tajner pojawiło się ponad 400 zaproszonych gości, wśród których znalazło się wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Świeżo upieczeni małżonkowie już kilka dni przed ślubem pochwalili się swoimi planami dotyczącymi podróży poślubnej.

Para miała wylecieć do Tajlandii albo na Hawaje. Niestety, okazuje się, że Wiśniewski razem z żoną muszą odłożyć miodowy miesiąc na później. Jak donosi "Fakt" lekarze gwiazdora uznali, że taka podróż może źle na niego wpłynąć. Przypominamy bowiem, że Michał Wiśniewski zmaga się z  rakiem odbytu.

- Chcieliśmy lecieć na Hawaje albo do Tajlandii, ale niestety nasz wyjazd musi zaczekać. Najważniejsze jest zdrowie Michała - powiedziała Dominika Tajner.

Choroba krzyżuje plany artysty, który czeka właśnie na wyniki ostatnich badań. Miejmy nadzieję, że Wiśniewscy już wkrótce będą mogli wylecieć na wymarzoną podróż poślubną. Czego oczywiście życzymy.

 

Zobacz także: krew w stolcu - o czym świadczy

Zobacz: Tak wyglądał czwarty ślub Wiśniewskiego, pierwszy na wodzie
Zobacz: Grycanki, Terentiew, Wachowicz... Kogo jeszcze Wiśniewski zaprosił na ślub?