Reebok Classic

Jean Michael-Basquiat to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych artystów ubiegłego stulecia. W najnowszej kolekcji Affili' Art firmy Reebok Classic znalazły się produkty inspirowane twórczością amerykańskiego malarza.

Więcej o najnowszych trendach i kolekcjach przeczytacie tutaj:

Affili' Art to przedsięwzięcie, które ma na celu harmonijne połączenie dwóch pozornie odległych światów: ambitnej sztuki i sportowego obuwia. Klasyczne modele butów stanowią idealne tło dla nowatorskiego ujęcia dzieł najbardziej wyjątkowych artystów. Teraz Reebok ponownie sięga po bogaty dorobek Jeana Michaela-Basquiata - artysty, który w swojej twórczości połączył graffiti, sztukę afrykańską a nawet elementy komiksu. Kuratorem kolekcji jest raper i producent Swizz Beatz - wielki miłośnik twórczości Basquiata i ambasador marki Reebok Classic.
    
W tym sezonie za tło dla elementów sztuki Basqiata posłużyły cztery modele Reebok Classic: Classic Leather Lux, NPC II, Freestyle Hi oraz Princess. W ten sposób udało się stworzyć połączenie, atrakcyjne zarówno dla miłośników sztuki i jak i fanów sneakersów.
 

Więcej na temat kolekcje