michalsebastian_ss12 (5).jpg

Wiosenno-letnia kolekcja Michała Sebastiana

michalsebastian_ss12 (5).jpg
Michał Sebastian to młody polski projektant, który uczył się w Londynie u wielkich projektantów. Po tym jak ukończył łódzkie ASP wyjechał z kraju i pracował dla Ann Sofie Back, Clementsa Ribeiro, i Hussaina Chalayana. Pod własnym nazwiskiem zaczął tworzyć zaledwie w rok temu. A teraz przedstawiamy jego najnowsze dzieło – kolekcję na wiosnę-lato 2012.

„Zainspirowało mnie lato, piękne, ciepłe i słoneczne. Pomyślałem wtedy, a co jeśli lato mogłoby okazać się mroczne i pokazać swoje ciemne strony? Dopełnieniem mojego letniego natchnienia był film Romana Polańskiego "Nóż w Wodzie" - przelanie na ubiory niepewności, strachu, zdrady, niepokoju, rywalizacji, seksualności, męskości, kobiecości, dynamiki i statyki otoczonej w słodko gorzkiej atmosferze lata. Chciałem pokazać niewinność, która może okazać się niezwykle przewrotna, może kusić, zwodzić, narażać i zabijać .” – zdradza projektant na temat swojej najnowszej kolekcji.

Kolekcja jest bardzo kobieca, tajemnicza i seksowna. Składa się w 70 proc. z naturalnych jedwabi, co sprawia, że wszystkie projekty są lekkie i przyjemne w dotyku. Nam najbardziej podobają się transparentne spódnico spodnie. Są niesamowite!

Rzeczy projektanta dostępne są m.in. Art Chico, TFH Tymczasowy Butik oraz w warszawskim Poppy Shop. Polecamy.

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43