Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nominacje do Wiktorów za 2014
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wiktory 2015 rozdane! Kto otrzymał statuetkę?

Wielkie nazwiska na uroczystej gali

Wiktory to jedne z najważniejszych nagród w Polsce od 1985 roku. Laureatami tych prestiżowych statuetek są ludzie, którzy swoimi działaniami, swoją twórczość zostali zapamiętani i docenieni. W tym roku przyznano jest po raz 30., a gala jak co roku odbyła się na Zamku Królewskim.

Przypomnijmy: Wiktory 2014 rozdane. Kto zdobył statuetkę?

Oto pełna lista nominowanych za rok 2014:

Artysta sceny estradowej: Dawid Podsiadło
Twórca roku: Paweł Pawlikowski i Mariusz Treliński
Osobowość roku: Martyna Wojciechowska
Odkrycie roku: Stephane Antiga
Osobowość nauki i kultury: prof. Henryk Skarżyński
Polityk roku: Donald Tusk
Sportowiec roku: Kamil Stoch i Mariusz Wlazły
Wiktor Publiczności: Cezary Żak
Aktor roku: Tomasz Kot
Dziennikarz roku: Arleta Bojke
SuperWiktor: Stefan Bratkowski, Juliusz Braun, Krzysztof Zanussi, Jacek Żakowski i Jerzy Bralczyk
Zgadzacie się z takim werdyktem?Gwiazdy na rozdaniu Wiktorów za 2013 rok:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Woliński o kreacji Agaty Młynarskiej
ONS
Newsy
Woliński zabawił się w Horodyńską. Oberwało się Młynarskiej
Projektant ostro o sukience dziennikarki

Agata Młynarska od jakiegoś czasu jest na ustach wszystkich. A to wszystko za sprawą cichego ślubu z Przemysławem Schmidtem , który utrzymała w tajemnicy przed mediami. Jednak nie udało się dziennikarce wszystkiego zachować w sekrecie - wiemy, kto pojawił się na uroczystości oraz jaką kreację wybrała na ten wielki wieczór. ( Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Młynarskiej i Schmidta. Nie obyło się bez niespodzianek ) Agata, kilka dni po ślubie, pojawiła się również na wielkiej gali Wiktorów 2014 , gdzie odebrała prestiżową statuetkę w kategorii Osobowość Roku. ( zobacz: Wiktory 2014 rozdane. Kto zdobył statuetkę? ). Dziennikarka na imprezie pojawiła się w pięknej, koronkowej sukience projektu Violi Piekut , do której dobrała srebrne szpilki i torebkę w tym samym kolorze. Stylizacja Młynarskiej podobała się większości, chociaż zdarzył się wyjątek. Dawid Woliński otwarcie skrytykował kostium w "Pytaniu na śniadanie":   Ja tej sukienki nie znoszę. Widziałem ją kilka razy i ona żadnej kobiecie jeszcze nie dodała uroku. Podkreśliła jednak swoje atuty - nałożyła okulary - powiedział Woliński   My jednak zostajemy przy swoim. Agata wyglądała olśniewająco. A jak wy oceniacie jej stylizację? Zobacz:  Korwin skomentowała cichy ślub Młynarskiej. Dostało się innym celebrytkom Gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2014:

Gwiazdy na rozdaniu Wiktorów 2013
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Wiktory 2014 rozdane. Kto zdobył statuetkę?
Wielkie nazwiska na uroczystej gali

Za nami 29. ceremonia wręczenia Wiktorów za rok 2013, która w tym roku po raz kolejny odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Wiktory to nagroda, którą honoruje się wybitne osobowości, które dzięki swojej postawie, charyzmie, wiedzy czy też umiejętnościom zapisały się w pamięci ludzi. Przyznawane są od 1985 roku, kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. W tym roku na statuetkę szansę miały największe gwiazdy kina i telewizji: Piotr Adamczyk, Agata Kulesza czy Robert Więckiewicz , nie zabrakło też nominacji dla gwiazd muzyki czy też przedstawicieli polityki. Przypomnijmy: Gwiazdy na rozdani Wiktorów za 2012 rok Oto pełna lista zwycięzców za rok 2013: Gwiazda kina i telewizji: Robert Więckiewicz Gwiazda piosenki: Dawid Podsiadło Odkrycie roku: Filip Chajzer Prezenter telewizyjny: Piotr Kraśko Osobowość 2013 roku: Agata Młynarska Sportowiec roku: Kamil Stoch Komentator roku: Maciej Wierzyński Polityk roku: Elżbieta Bieńkowska Twórca Programu: Katarzyna Kolenda-Zaleska Wiktor Publiczności: Joanna Moro  SuperWiktor (nagroda za całokształt twórczości): Bronisław Komorowski , Krzysztof Krawczyk , Jacek Cygan , Waldemar Dąbrowski Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Zgadzacie się z takim werdyktem? Gwiazdy na rozdaniu Wiktorów za rok 2013:

Newsy
Wielke święto mody: Flesz Fashion Night - wystartowało! Co się będzie dziać? TYLKO U NAS!
Wielke święto mody: Flesz Fashion Night - wystartowało! Co się będzie dziać? TYLKO U NAS!

Flesz Fashion Night to modowe wydarzenie roku! Wyjątkowy wieczór, w czasie którego dziesięciu najlepszych polskich projektantów pokaże swoje kolekcje. Ale to nie wszystko! Specjalnie na tę imprezę zaprojektowane zostały także stroje haute couture dla muz projektantów, biorących udział w pokazach. Duża impreza potrzebuje dużo miejsca - dlatego Flesz Fashion Night odbędzie się podobnie jak inne pokazy mody na warszawskim torze wyścigów konnych Służewiec.   Relacja tylko u nas! Start o 20.30. Zapraszamy na Party.pl na nasz funpage na FB (www.facebook.com/party.zyciegwiazd/) i nasz Instagram (instagram.com/party.pl/)! Tam też się będzie działo! Tymczasem zobaczcie (niżej), którzy projektanci pokażą swoje kolekcje tego wieczoru! Oraz nasze zdjęcia z backstage'u!   Zobacz także: Flesz Fashion Night 2014 - jak było rok temu?   Agnieszka Maciejak   Tomasz Ossoliński   Bohoboco   Łukasz Jemioł   Joanna Przetakiewicz   Joanna Klimas   Bizuu   Mariusz Przybylski     Lidia Kalita   Paprocki&Brzozowski      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner