Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Zaskakujące, ale aktorka postawiła na grzywkę!

Wiktoria Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska, znana z roli w serialu "Rodzinka.pl", zdecydowała się na dużą metamorfozę. Aktorka do tej pory była wierna długim, blond włosom, które najczęściej nosiła jako burzę loków. Teraz młoda gwiazda wyznała na Instastories, że potrzebowała zmiany i postawiła na ostre cięcie. Wybrała jedną z najmodniejszych fryzur i postawiła na bardzo modną grzywkę!

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę!

Wiktorią Gąsiewska, jak na młodą gwiazdę przystało jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco relacjonuje udział w kolejnych projektach i sesjach. Tym razem aktorka zdecydowała się zaprezentować swoją metamorfozę, a odważyła się na naprawdę sporą zmianę. Wiktoria Gąsiewska od jakiegoś czasu nosi długie, kręcone włosy, a teraz zdecydowała się też na grzywkę!

Fryzury z grzywkami wróciły do łask już jakiś czas temu i pokochały je m.in Anna Lewandowska, Natalia Kukulska czy Joanna Jarmołowicz, a teraz do tego grona dołączyła też Wiktoria Gąsiewska. Metamorfozy dokonał znany fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. 

Zobaczcie sami, jak Wiktoria Gąsiewska wygląda w grzywce! Widać, że sama aktorka była zaskoczona taką metamorfozą... Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Trendy jesień 2020. Wiktoria Gąsiewska ma hitowe sneakersy za 300 zł. Wiemy, gdzie kupisz je znacznie taniej!

Wiktoria Gąsiewska ma grzywkę
Instagram

Do tej pory aktorka nosiła długie włosy, które od czasu do czasu prostowała. 

Wiktoria Gąsiewska
East News

 

Wiktoria Gąsiewska w nowym wydaniu wygląda obłędnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦁 Mua @ewelinakrason Hair @lukaszurbanskihair Photo @karo_harz

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 

 

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48