Wiktoria Gąsiewska o serialu "Pierwsza miłość"
EastNews
TYLKO U NAS!

TYLKO U NAS! Wiktoria Gąsiewska zarobi fortunę na nowym kontrakcie! Ile? Wiemy!

Wiktoria Gąsiewska o serialu "Pierwsza miłość"
EastNews

Wiktoria Gąsiewska szturmem podbija polski show-biznes. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Gwiazda "Rodzinki.pl" ma już na koncie udział w kilku kampaniach marek odzieżowych. Pod koniec lutego Wiktoria podpisała pierwszy duży kontrakt z marką kosmetyczną. Została beauty influencerką L'Oreal Paris i zachęca na Instagramie swoje fanki do makijażowych eksperymentów. Jak donosi "Party", aktorka za tę współpracę zainkasowała niezłą sumkę.

Ile zarobiła Wiktoria Gąsiewska?

Młoda gwiazda zarabia pieniądze nie tylko za role w serialach. Teraz, dzięki udziałowi w show TVP2 "Dance, dance, dance", w którym występuje ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim, do jej kieszeni co tydzień trafia około 8 tysięcy złotych. Ale to kontrakt z marką L'Oreal Paris okazał się finansowym strzałem w dziesiątkę, bo za tę współpracę Gąsiewska dostała ponad 200 tysięcy złotych.

Wiktoria wie, na co chce przeznaczyć te pieniądze. Na razie wszystkie zarobione pieniądze odkłada na konto, bo chce je przeznaczyć na kupno swojego pierwszego mieszkania.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się?

Więcej o Wiktorii Gąsiewskiej przeczytasz w nowym "Party".

Marcowy numer "Party" z Weroniką Rosati na okładce

Wiktoria Gąsiewska podpisała lukratywny kontrakt.

Wiktoria Gąsiewska
East News

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09