Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Party.pl/BORN2BE
Newsy

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podjęli ważną decyzję dotyczącą związku. Będzie ślub?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podjęli ważną decyzję dotyczącą związku. Będzie ślub?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą już od 2 lat. Nie da się ukryć, że oboje są bardzo młodzi, ale ich relacja ma solidne podstawy - wcześniej Wiktoria i Adam byli bowiem przyjaciółmi, więc zdążyli się dobrze poznać, a romantyczna relacja tych umocniła ich związek. Para żyje całkiem spokojnie, nie wywołuje żadnych skandali, ani nie daje powodów do plotek. Nie jest jednak tajemnicą, że oboje myślą o sobie poważnie, czemu dali właśnie dowód. Podjęli ważną decyzję dla związku!

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim? Jej odpowiedź mocno nas zaskoczyła!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zmienią swoje życie

Mimo że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są bardzo młodzi, to jednak już teraz postanowili podjąć decyzję, która całkowicie zmieni ich życie. Spokojnie, zakochani na razie nie planują ślubu, choć jak można się domyślać, to zapewne tylko kwestia czasu. Na razie jednak Wiktoria i Adam... zamieszkają ze sobą!

Warto dodać, że para od teraz będzie spędzać każdą chwilę ze sobą. Od lat gra razem w serialu "Rodzinka.pl", a do tego przygotowuje się do programu "Dance, dance, dance". Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski staną się więc nierozłączni. Ponoć jednak zakochani uznali, że już nie wyobrażają sobie życia bez siebie. 

Myślicie, że podjęli dobrą decyzję? 

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zamieszkają ze sobą!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Wiktoria i Adam są w sobie bardzo zakochani

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Zobacz także: Czy "Dance Dance Dance" poróżni Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
rodzinka.pl: Agata uwiedzie Ludwika?
EastNews
Seriale
Agata i Ludwik razem?! Wiktoria Gąsiewska zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Rodzinki.pl"
Agata i Ludwik razem?! Wiktoria Gąsiewska zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Rodzinki.pl"

Co zobaczymy w najbliższym sezonie "rodzinki.pl"? Agata ( Wiktoria Gąsiewska ) rozpocznie korepetycje u Ludwika (Tomasza Karolak). Czy Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Kuba (Adam Zdrójkowski) będą mieć powody do zazdrości? Okazuje się, że tak, bo  - jak mówi Party.pl sama aktorka - Agata bywa po prostu dziwna i zachowuje się nieszablonowo. Co więc wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Zobacz rozmowę dziennikarki Party.pl z Wiktorią Gąsiewską!   Zobacz także:   Kurdej-Szatan i Gąsiewska najlepiej ubranymi gwiazdami na ramówce TVP. Która wyglądała lepiej?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be
Newsy
Młodzi, piękni i zakochani! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zadebiutowali w roli modeli
Młodzi, piękni i zakochani! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zadebiutowali w roli modeli

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na co dzień grają razem w serialu. W magazynie „Party” zadebiutowali w roli modeli, by zaprezentować nową kolekcję marki Born2be.pl.  Para w życiu i na ekranie. Uczucie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego rodziło się jak... w filmie! Początkowo młodzi aktorzy byli tylko przyjaciółmi, ale wątek miłosny z udziałem granych przez nich bohaterów w jednym z seriali sprawił, że bardzo się do siebie zbliżyli i w końcu przyznali przed światem, że łączy ich miłość. Zapytaliśmy ich o to uczucie...   Trudno jest stworzyć dobry związek, gdy na co dzień towarzyszą mu media?  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Na pewno media nam nie pomagają. Często widzimy w Internecie artykuły, które są zmyślone. Nie jest przyjemnie czytać o sobie nieprawdziwe rzeczy, choć wiemy, że jako osoby publiczne mamy to wpisane w zawód. Może jednak nadejdzie taki dzień, gdy wszystkie dostępne informacje będą zgodne z prawdą? Nie tracimy nadziei (śmiech).   Co jest najważniejsze w budowaniu głębokiej relacji?  W.G. i A.Z.: Podstawą jest zaufanie. Nie wyobrażamy sobie też dobrej relacji bez wspólnych pasji i podobnych priorytetów. Ważne jest odnalezienie w partnerze najlepszego przyjaciela. Mamy to szczęście, że wszystkie powyższe warunki spełniamy. Zobacz także:  Jak Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska będą wyglądać za 30 lat? Reakcja aktora była niesamowita!

Krupińska Chodakowska
Eastnews/instagram
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Ewa Chodakowska o urodzie Pauliny Krupińskiej! Kto odpadł z show?
"Dance, Dance, Dance": Ewa Chodakowska o urodzie Pauliny Krupińskiej! Kto odpadł z show?

Za nami kolejny odcinek tanecznego show "Dance, Dance, Dance". Tym razem z programem musiała pożegnać się jedna z par. O przejście do kolejnej rundy walczyli  Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski,  Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio,  Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz  Patricia Kazadi i jej siostra Victoria. Choć niektórzy zawodnicy walczyli z kontuzjami, to niestety program opuścili... Monika i Darek. :( Z decyzją nie zgadzają się jednak fani programu. Czy Monika faktycznie tak źle wcieliła się w Britney Spears, że powinna opuścić program? Zobacz także:  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys przez program "Dance, dance, dance"?   Kosmetyki i perfumy w promocji? Tak, to możliwe! Wejdź na stronę EZEBRA.PL kody rabatowe .  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner