Książka o Kubie Wojewódzkim

Powstaje książka rozliczająca karierę Wojewódzkiego

Książka o Kubie Wojewódzkim

Kuba Wojewódzki stał się istnym fenomenem dla wielu medioznawców. Dziennikarz w ciągu kilku lat zrobił zawrotną karierę, dorobił się sporej sumy pieniędzy, a z jego opinią liczą się miliony Polaków. Najlepszym na to dowodem jeszcze niedawno mógł być nieistniejący już profil na Facebooku, który zgromadził ponad 1 milion "lajków" (najwięcej wśród polskich gwiazd), a drugim - książka jaka o nim właśnie powstaje. Zobacz: Wiemy dlaczego Wojewódzki zniknął z Facebooka

Magazyn "Party" dowiedział się, że w kwietniu do księgarni trafi książka "Kuba i inni. Twarze i maski popkultury". Autorem publikacji jest Wiesław Godzic, jeden z najbardziej znanych polskich socjologów i medioznawców.

- Moja książka analizuje fenomen Kuby na tle współczesnej popkultury. Wojewódzki wydaje mi się świetnym przykładem rozedrgania - celebrytą w randze antycelebryty. Piszę o nim, bo jest postacią niebanalną, ważną i poważną - tłumaczy profesor w rozmowie z magazynem "Party".


Ciekawe czy książka bardziej Kubie zaszkodzi czy pomoże? Bo o to, że wywołała nie mniejsze kontrowersje niż jej bohater chyba nie musimy się martwić.

Z kim spotyka się Kuba Wojewódzki?

A tak Kuba prezentował się na premierze książki swojego dobrego znajomego:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki książka
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03