Wiesia na planie Sanatorium miłości
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" zdradziła, ile schudła na planie show!

Wiesia na planie Sanatorium miłości
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" zdradziła, ile schudła w programie TVP! W rozmowie z mediami opowiedziała, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Wiesia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek drugiej edycji show o poszukujących miłości rolnikach.  Kobieta już w pierwszym odcinku programu zaskoczyła swoimi szczerymi komentarzami i zachowaniem wobec kolegów i koleżanek z "Sanatorium miłości". Co ciekawe, Wiesia od samego początku nie ukrywała, że w programie nie tylko szukała miłości, ale również chciała schudnąć. Teraz okazuje, że uczestniczka show schudła i to całkiem sporo! 

Wiesia sporo schudła w "Sanatorium miłości"

Wiesia już w pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" przyznała, że będąc w uzdrowisku chciałaby trochę schudnąć. Teraz okazuje się, że uczestniczka show zrealizowała swoje postanowienie! 69-letnia Wiesia w rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła, że udało się jej zrzucić aż 11 kilogramów! Niestety, okazuje się, że przez odchudzanie kobieta miała problemy ze zdrowiem.

Trochę zeszczuplałam może za szybko i to były bardzo intensywne dni. Rano człowiek wychodził, cały dzień na zewnątrz, na powietrzu. Ale miałam satysfakcję, (...) że udowodniłam sama sobie, że mam jeszcze siłę. Gimatyka była, latanie na paralotni- Wiesia wspominała w rozmowie z plejada.pl. 

Pani Wiesia zdradziła również, że w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" zaprezentuje się w wieczorowej sukni, która od dawna była na nią za mała. Dzięki swojej metamorfozie kobieta mogła założyć swoją wymarzoną kreację!

Zobacz także: "Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości"

Wiesia z "Sanatorium miłości" schudła 11 kilogramów!

Wiesia z Sanatorium miłości o udziale w show
ONS

Uczestniczka show pochwaliła się swoim sukcesem.

Drugi odcinek Sanatorium miłości

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33