Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" pochwaliła się odważną stylizacją. Internauci są dla niej bezlitośni!

Uczestnicy Sanatorium miłości
Facebook

Wiesia z "Sanatorium miłości" była jedną z najsympatyczniejszych i najwyrazistszych uczestniczek hitowego programu TVP. O Wiesi zrobiło się głośno już na samym początku programu, kiedy to okazało się, że kobieta już wcześniej występowała w m.in. w programie "Nieoczekiwana zmiana" w Polsat Cafe. Widzowie zarzucali jej wówczas, że jest aktorką, która w "Sanatorium miłości" tylko gra rolę kuracjuszki. Wiesia wówczas stanowczo zdementowała wszystkie plotki na swój temat. 

To w ogóle jest kłamstwo- powiedziała w rozmowie z Party.pl. Ja faktycznie pojechałam szukać miłości. 

Po zakończeniu "Sanatorium miłości" Wiesia wciąż ma kontakt z fanami, którzy mogą obserować ją na Instagramie. Była uczestniczka show chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia- jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcie w seksownym kostiumie kąpielowym, a teraz pochwaliła się kolejną odważną fotką! Niestety, internauci nie byli zachwyceni...

Wiesia pokazała odważne zdjęcie

Wiesia opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zdecydowanie nie spodobało się internautom. Uczestniczka pierwszej edycji "Sanatorium miłości" pozuje bowiem w naprawdę odważnych spodniach w panterkę z rozcięciami. Pod fotką pojawiło się sporo krytycznych komentarzy dotyczących stylizacji Wiesi. 

uu elegancji i stylu brak- pisali internauci. 

Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie Wiesi na Instagramie. Była uczestniczka "Sanatorium miłości" po raz kolejny udowodniła, że lubi odważne stylizacje! 

Wiesia z "Sanatorium miłości" opublikowała nowe zdjęcie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiesława Kwiatek (@lipieclrys)

Co sądzicie o stylizacji byłej uczestniczki "Sanatorium miłości"?

Wiesia z Sanatorium miłości jest zakochana?
Facebook
 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09