Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy

Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Piąty odcinek „Sanatorium miłości” upłynął przede wszystkim na randkach, śmiałych żartach i grzybobraniu, które stało się największą atrakcją.

Kuracjuszem drugiego odcinka została Wiesia, która zaprosiła na randkę Władysława. Otrzymała w prezencie słodkie serce i szczere podziękowania za to, że go wybrała. Zadeklarował też, że kobieta zawsze pozostanie dla mnie przyjaciółką. Zresztą Wiesia nie była dłużna i bez ogródek wyznała:

Lubię go jako kolegę, ale to nie mój typ faceta. (...) Fajnie się ubierasz, ale głupi jesteś... - powiedziała z zaskoczenia Wiesia

Ich randka przebiegła w miłej i zabawnej atmosferze, jednak kolejne wyznanie Wiesi na temat jej męża zaskoczyło prowadzącą! Zobaczcie, co powiedziała...

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Wiesia z "Sanatorium miłości" o swoim nieudanym małżeństwie

Tym razem to Wiesia podzieliła się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. Na pytanie prowadzącej czy zna smak miłości powiedziała:

Raczej nie! Ja stąpam twardo po ziemi 

Potem wyznania przybrały nieoczekiwany charakter, a Wiesia opowiedziała, jak skończyło się jej małżeństwo:

Czy ja męża kochałam? Młoda byłam! W dzień ślubu wiedziałam, że zrobiłam błąd. Kończyłam studium, pracowałam. Były takie sytuacje... (...) Sąsiadka powiedziała, że ma kobietę. (…) Poszłam i powiedziałam, żeby go sobie wzięła. (...) Nie żałuje, tego co się stało!

Uczestniczka wyznała, że po odejściu męża musiała wyjechać do pracy we Włoszech, aby zapewnić byt rodzinie:

Miałam 39 lat, ja nie szukałam kawalerów we Włoszech, ja szukałam pracy. Nie mówię, że mi bliskości nie potrzeba. Ja potrzebuję więcej okazywania miłości, ale nie można jej okazać, nie znając kogoś.

Zobacz także: Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Grzybobranie w "Sanatorium miłość"

Po smutnym wyznaniu przyszedł czas na grzybobranie, ale Wiesia ze względu na złe samopoczucie nie uczestniczyła w tej atrakcji. Bożena z Basią zebrały najwięcej grzybów, z kolei Waldemar spadł z karpy, ale na szczęście nic złego się nie stało!

Tymczasem Wiesława po przyjeździe do uzdrowiska od razu skierowała się do gabinetu kardiologa, ale jej wyniki nie okazały się na tyle złe, aby wymagała hospitalizacji. Potem dietetycy obliczyli wiek metaboliczny Wiesi i kiedy wyszło 96 lat, kobieta stwierdziła, że musi "się wziąć za siebie"! Już wcześniej podczas wspólnych ćwiczeń Wiesia zrezygnowała, bo było jej przykro, że inne kuracjuszki są w formie, a ona zupełnie nie radzi sobie z treningiem.

Koniec relacji Basi i Adama w "Sanatorium miłość"

W tym odcinku odbyło się wiele udanych randek, m.in. Iwony i Wojtka, ale z tego powodu nie był zadowolony Gerard. Niestety Adam bardzo ciężko przeżył, że Basia dała mu do zrozumienia, że powinien się wycofać. To był dla niego cios! Obawia się, że ktoś inny jej się spodobał. Niestety ma rację, bo Barbara jest zauroczona Władysławem! Halinka próbowała go pocieszyć, ale na niewiele się to zdało!

Staram się być dla ludzi dobrym człowiekiem. - powiedział smutno mężczyzna podczas rozmowy z Martą Manowską.

Na koniec odcinka Władysław zdradził, że ma już wybrankę, ale jeszcze nie powie, kto nią jest, bo nie chce jej skrzywdzić. Już niebawem okaże się, czy znalazł miłość!

Zobacz także: "Sanatorium Miłości": szokujące wspomnienia Waldemara z dzieciństwa: "Matka powiedziała, że wolała urodzić kamienie niż mnie"

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

 

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

 

 

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show
"Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie!
Zagłosuj w naszym plebiscycie i wybierz swoją ulubioną uczestniczkę 2. edycji "Sanatorium miłości"!

Za nami kilka odcinków 2. edycji programu "Sanatorium miłości" . Widzowie zdążyli już wybrać swoich ulubieńców, którzy bawią ich do łez. Dlatego proponujemy małą zabawę! Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie swoją ulubioną kuracjuszkę, która skradła wasze serca! Iwona, Wiesia, a może Bożena? Wybór należy do was!

Wiesia i Stenia na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Wymiana zdań między Wiesią a Stenią w "Sanatorium miłości"! Co jeszcze wydarzyło się w programie? 
Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami!

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! W najnowszej odsłonie show Barbara wybrała się na romantyczną randkę z Waldemarem i wszyscy uczestnicy show bawili się w parku rozrywki. Odcinek rozpoczął się od niezbyt przyjemnej rozmowy Wiesi i Steni- panie sprzeczały się m.in. o ubrania. Wiesi nie spodobała się nowa marynarka współlokatorki. Co więcej, Wiesia powiedziała wprost, że nie wierzy Steni, która powiedziała, że zanim wróci do domu zamierza odwiedzić Władka w jego domu.  Nie wierzę w to, co mówisz- mówiła Wiesia. Wszystko czas pokaże. Ale w co nie wierzysz? Że jadę z nim do domu? To jest twoja ocena nas- odpowiedziała wyraźnie urażona Stenia. Wiesia później przyznała, że chce wrócić do domu ponieważ już nie może znieść Steni! Co jeszcze działo się w programie? Zobaczcie naszą relację! Randka Barbary i Waldemara w "Sanatorium miłości" Kuracjuszem tygodnia został Barbara! Kobieta na randkę zaprosiła Waldemara. Później wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości" ćwiczyli na zajęciach fitness. Po grupowych zajęciach Barbara i Waldemar wybrali się do restauracji. Waldemar wręczył Basi czerwoną różę. Mężczyzna czytał swojej koleżance swoje erotyki! Poważnie ty to napisałeś? Nie wyglądasz na takiego literata- powiedziała Barbara. Barabara przed kamerami przyznała, że w programie spodobali się jej Władysław i właśnie Waldemar. Jesteś taki spokojny opanowany- Barbara mówiła do Waldemara. Wiesz co, to może napiszesz dla mnie jakiś wierszyk? Może zdążysz? Jak nie to mi przywieziesz do Sosnowca, żeby dotrzeć do mojego serduszka. Przez cały turnus wymienialiśmy się spojrzeniami, a teraz trochę poznałem ją, to co w środku jest- mówił Waldemar o Basi.  Przyznam się, że...

TV-Show
W "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy. Kogo makijaż odmienił najbardziej?
W "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy. Kogo makijaż odmienił najbardziej?

Przypomnijmy, w ostatnim, piątym, odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy wybrali się na grzybobranie, Wojtek i Iwona poszli na randkę, a podczas spotkania z Halinką, Adam nie mógł przestać myśleć o Basi!  W 6. odcinku "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy - największy szok przeszła Wiesia! Zobacz także:  Bożena z "Sanatorium miłości" zdradziła, jaką stosuje dietę! Czemu zawdzięcza świetną figurę? Wiesia nie była przekonana do makijażu, ale ostatecznie make-up przypadł jej do gustu. Z fryzurą nie było już tak łatwo! Ja chcę wrócić do mojej starej fryzury - mówiła Wiesia. - Do tej pieczary na głowie?! - Tak! - powiedziała przekonana Wiesia. Pozostali uczestnicy byli zachwyceni! Następnie przeszli po wybiegu jak prawdziwi modele. Wiek nie warunkuje tego, że możemy fajnie wyglądać. Świat z nami może być kolorowy i uśmiechnięty - mówili zgodnie po metamorfozach kuracjusze. Zobacz także:  "Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie! A wy jak oceniacie metamorfozy uczestników "Sanatorium miłości"? Wszyscy poczuli się wspaniale! Młodziej i pewniej siebie.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner