Dwie znane pary na premierze spektaklu "Nina"! Która z nic prezentowała się lepiej?

Wrześniowy, poniedziałkowy wieczór obfitował w dwie premiery: filmu komediowego "Juliusz" i spektaklu "Nina". Pierwsza z nich przyciągnęła m.in Dodę, a druga, zorganizowana w Studiu Buffo - dwie, cudowne pary polskiego show-biznesu: Julię Wieniawę z Antkiem Królikowskim i Magdalenę Boczarską z Mateuszem Banasiukiem. Cała czwórka świetnie się bawiła i z chęcią pozowała przed paparazzi. Która z nich wyglądała bardziej stylowo? GŁOSUJCIE

Julka ubrała się w beżowo-niebieską sukienkę, do której dopasowała złote buty na obcasie, z licznymi zdobieniami oraz jedną z ulubionych torebek Chloe za ponad 6 tys. zł. Antek, chcąc kolorystycznie dopasować się do ukochanej, wybrał niebieską koszulę z nonszalancko podwiniętymi rękawami i granatowe spodnie. 

 

Magda postawiła na casualową stylizację, na którą składała się delikatna koszula, jeansy i czarne buty na płaskiej podeszwie. Nieco elegantszy był Mateusz, który zdecydował się na sprawdzony kolorystycznie zestaw: biała koszula, granatowe spodnie i beżowa marynarka. Z wielką chęcią pozowała u ich boku Olga Bołądź.