Bartosz Węglarczyk zastąpi Michała Figurskiego w Esca Rock

Wiemy kto zastąpi Figurskiego w Eska Rock!

Bartosz Węglarczyk zastąpi Michała Figurskiego w Esca Rock

Po tym jak w mediach wybuchła afera związana z "żartami" Wojewódzkiego i Figurskiego na temat pracujących w Polsce Ukrainek, zarząd Eski Rock postanowił zdjąć program z anteny. Kilka tygodni później magazyn "Flesz" doniósł, że "Kuba jest nietykalny" i wróci do pracy w stacji radiowej, a cała sprawa zostanie anulowana i zakończy się pouczeniem. Inaczej było w przypadku Michała Figurskiego, któremu szefostwo nie dało już drugiej szansy.

Jak się okazuje, od września Wojewódzki poprowadzi kolejną poranną audycję na antenie Eski Rock. Nie została jeszcze upubliczniona dokładna koncepcja, ale zapewne nadal będzie oscylowała wokół grepsów na temat celebrytów i codzienności Polaków. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, tym razem we wzajemnym napędzaniu się w żartach Kubie pomagać będzie... Bartosz Węglarczyk.

Zabawne, że Eska Rock postanowiła zatrudnić właśnie dziennikarza "Dzień Dobry TVN", który kilka miesięcy przed Wojewódzkim i Figurskim też kpił z Ukrainek ciężko pracujących w Polsce. Czyżby jego żarciki były bardziej wybaczalne od Michała? Porównajcie:

F: "Nie zapłacę Ukraince. Gdyby była chociaż ładna to bym ją może jeszcze zgwałcił"
W: "Istnieją roboty sprzątające dom - Ukrainki"

Bartosz Węglarczyk zastąpi Michała Figurskiego w Esca Rock

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13