Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Wiemy, jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem! Aktor opublikował zdjęcie z kwarantanny!

Toma Hanksa i jego żona pokazali zdjęcie z kwarantanny! Jak radzą sobie z koronawirusem?

Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson podczas nagrywania kolejnego filmu w Australii zarazili się koronawirusem, o czym poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Kiedy wynik na obecność wirusa okazał się pozytywny, para natychmiast została odizolowana. Niedawno syn gwiazdora zdradził, że jego rodzice czują się dobrze, a teraz te informacje potwierdza sam Tom Hanks publikując zdjęcie z kwarantanny! Wiemy, jak obecnie czuje się aktor i jego żona!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa zarażonego koronawirusem?

63-letni aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną, na którym oboje pozują uśmiechnięci i informują fanów, że czują się dobrze. Mają też zapewnioną doskonałą opiekę:

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować wszystkim, którzy tak dobrze nami się opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach  - czytamy pod zdjęciem aktora. 

Tom Hanks podkreślił też w opublikowanym poście, że izolacja jest niezbędna, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, bo może być ona tragiczna w skutkach dla osób z grupy podwyższonego ryzyka. Sam gwiazdor zmaga się z cukrzycą, a jego żona walczyła w nowotworem piersi, dlatego zdają sobie sprawę z zagrożenia i stosują się do zaleceń lekarzy!

Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem w Australii

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News

Obecnie są poddawani kawarantannie!

Tom Hanks
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tom Hanks
East News
Newsy
Zarażony koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w izolatce! Jest na specjalnej diecie? 
Przebywający w izolatce z powodu zarażenia koronawirusem Tom Hanks pokazał, co je w okresie kwarantanny! Czy trzeba być na specjalnej diecie?

Tom Hanks i jego żona kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że  zarazili się koronawirusem ! Aktor, razem ze swoją partnerką, przebywa w Australii, gdzie pracował nad nowym filmem i to właśnie tam para zaraziła się groźnym wirusem. Gwiazdor przebywa obecnie w izolatce i postanowił pochwalić się, co spożywa w okresie kwarantanny. Czy w czasie choroby trzeba być na specjalnej diecie? Sprawdźcie!  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce! Minister zdrowia: "W najbliższym tygodniu będziemy mieli ponad tysiąc pacjentów" Tom Hanks pokazał, co je w czasie kwarantanny! Wiadomość o tym, że Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem bardzo zaniepokoiła fanów na całym świecie! Wszyscy zaczęli martwić się o zdrowie aktora, jednak on sam w jest bardzo spokojny w tej sytuacji. Razem z partnerką podjęli odpowiedzialne działania, kiedy tylko pojawiły się u nich pierwsze niepokojące objawy.  Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne - napisał tom Hanks na Intagramie.  Co więcej aktor nie traci poczucia humoru i jest przekonany, że wszystko skończy się pomyślnie. Najważniejszą informacją jest to, że zarówno gwiazdor jak i jego partnerka czują się dobrze i w dość łagodny sposób przechodzą zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - taką wiadomość przekazał syn pary za pośrednictwem Instagrama .  Obecnie Tom Hanks i jego żona Rita przebywają w izolatce....

East News
Newsy
Aktorzy, sportowcy, muzycy i politycy zarażeni koronawirusem. Wśród nich Polacy
Koronawirus zaatakował również polskie i zagraniczne gwiazdy. Zobaczcie które znane postaci zachorowały na groźnego wirusa!

Coraz więcej osób na całym świecie zarażonych jest  koronawirusem .  W niedzielę poinformowano, że wśród zarażonych jest poseł Solidarnej Polski, Edward Siarka. Obecnie znajduje się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest dobry. Zobacz także:   Lorenzo Sanz, legenda Realu Madryt nie żyje! Zmarł z powodu koronawirusa Zobaczcie inne znane postaci, które zmagają się z SARS-CoV-2!  Znane osoby zarażone koronawirusem Jedną z pierwszych znanych osób, która poinformowała o zakażeniu groźnym wirusem był Tom Hanks . Aktor oraz jego żona Rita  uzyskali pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2. Małżeństwo przebywa w Australii, w której obecnie odbywa kwarantannę. Na szczęście według informacji podanych przez syna pary, obydwoje czują się dobrze i nie tracą poczucia humoru.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Hello folks. @ritawilson and I want to thank everyone here Down Under who are taking such good care of us. We have Covid-19 and are in isolation so we do not spread it to anyone else. There are those for whom it could lead to a very serious illness. We are taking it one-day-at-a-time. There are things we can all do to get through this by following the advice of experts and taking care of ourselves and each other, no? Remember, despite all the current events, there is no crying in baseball. Hanx Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks) Mar 12, 2020 o 7:08 PDT Koronawirusem zakażona jest także Olga Kurylenko , 40-letnia ukraińska modelka i aktorka. Gwiazda zyskała ogromną popularność w 2008 roku. Wtedy też Kurylenko wcieliła się w...

Tom Hanks z żoną zarażeni koronawirusem
East News
Newsy
Tom Hanks, zarażony koronawirusem, wrócił do domu! Fantastyczne wieści!
Tom Hanks i jego żona są już w domu! Czy nadal odbywają kwarantannę w związku z zarażeniem koronawirusem?

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson czują się już lepiej na tyle, że mogli opuścić szpital i wrócić do domu, gdzie dalej będą wracali do zdrowia. Para zaraziła się koronawirusem w Australii , gdzie aktor pracował nad nowym filmem. Tom Hanks po otrzymaniu wyniku pozytywnego o zarażeniu koronawirusem natychmiast poinformował za pomocą mediów społecznościowych. Teraz gwiazdor czuje się już zdecydowanie lepiej i wrócił do domu! Zobaczcie, co zrobił po powrocie!  Tom Hanks wrócił do domu! Aktor zapowiedział, że będzie na bieżąco informował o swojej sytuacji. Tak też zrobił! Jakiś czas temu pokazał zdjęcia z izolacji i zdradził, jaką ma dietę . Teraz opublikował zdjęcie z domu dziękując wszystkim za opiekę!  Dziękuję wszystkim osobom pomocnym! Dbajcie o siebie nawzajem. Hanx! - napisał gwiazdor na Instagramie. Tom Hanks czuje się już zdecydowanie lepiej, a warto przypomnieć, że aktor był w grupie wysokiego ryzyka z racji cukrzycy, na którą choruje. Gwiazdor prawdopodobnie nadal jest poddawany kwarantannie, ale może odbywać ją w warunkach domowych, a nie szpitalnych. Pierwszą rzecz, jaką zrobił po powrocie do domu, były kanapki z pastą Vegemite, zrobioną z wyciągu z drożdży z warzywami i przyprawami. Jest ona bardzo popularna w Australii i Nowej Zelandii.  Tylko spójrzcie na to zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks) Mar 15, 2020 o 1:05 PDT   Tom Hanks i Rita Wilson koronawirusem zarazili się w...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner