Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Wiemy ile Dowbor będzie płacił Koroniewskiej

W końcu doszli do porozumienia

Rozstanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przebiega raczej w bezproblemowych warunkach. Para nie kłóci się na łamach kolorowych magazynów, niechętnie wypowiada się na temat związku, a dla utrzymania poprawnej relacji regularnie spotyka się, tak jak ostatnio wspólnie spędzając Wielkanoc. A to wszystko w trosce o dobro córeczki, Janinki. Joanna i Maciej nie chcą żeby poróżniły ich przede wszystkim kwestie finansowe.

Jak donosi dwutygodnik "Show", Dowbor obiecał spłacać połowę rat kredytu za dom pod Warszawą, w którym mieszka Koroniewska z córką. Prezenter Polsatu zobowiązał się też do comiesięcznego opłacania alimentów.

Oprócz zabezpieczenia materialnego bytu dla swojej córki i byłej partnerki, Maciejowi zależy przede wszystkim na regularnych spotkaniach z nimi. Ostatnio deklarował na łamach magazynu "Flesz", że chce żeby Joanna w końcu poznała jego nową ukochaną. Ciekawe jak długo będzie realizował to postanowienie? Zobacz: Wiemy z kim spotyka się Dowbor


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Koroniewska odejdzie z "M jak miłość"?
Poznaliśmy ostateczną decyzję

Ostatnio w życiu Joanny Koroniewskiej nie brakuje wrażeń. Rozstanie z Maciejem Dowborem zapewniło aktorce ogromny rozgłos, a co za tym idzie, zainteresowanie mediów jej życiem prywatnym przechodzi wszelkie oczekiwania. W tym wszystkim Joanna musi znaleźć jeszcze czas na pracę, a obowiązków jej nie brakuje. Niedawno została nową twarzą marki kosmetycznej Avon (o czym poinformowaliśmy jako pierwsi w Polsce, już w styczniu: Koroniewska i Herbuś twarzami Avonu ), a oprócz tego gra w serialach "Julia" i "M jak miłość". Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że postać Koroniewskiej, Małgosia Mostowiak, ma zostać uśmiercona. Mamy dobrą wiadomość dla fanów Joanny i jej bohaterki. W rozmowie z dwutygodnikiem "Show" aktorka zdradza, że z "M jak miłość" póki co nie ma zamiaru odchodzić: - W "M jak miłość" moja bohaterka ma się dobrze i nie zamierza się to zmienić. Nie pozostaje nam nic innego jak podziwiać Joannę za siłę w tak trudnej sytuacji w jakiej się znalazła. Zwłaszcza teraz, kiedy wiadomo z kim spotyka się jej były partner. Zobacz: Wiemy z kim spotyka się Dowbor! chimera

ONS
Newsy
Koroniewska i Dowbor - a jednak rozstanie
Nie było żadnej wspólnej psychoterapii!

Ostatnio dwutygodnik "Show" doniósł, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaczęli uczęszczać na wspólną terapię do psychologa i znów mają się ku sobie. Zobacz: Dowbor i Koroniewska dali sobie szansę! Ile jest w tym prawdy? Jak twierdzi magazyn "Party", ani trochę. Znajoma pary twierdzi, że są to "bzdury". Jakby tego było mało, nieprawdą jest też informacja jakoby z Joanną na terapię chodziła teściowa, Katarzyna Dowbor. "Party" twierdzi, że jedynym psychologiem z jakim Koroniewska się spotyka jest Małgorzata Ohme - współautorka książki Kingi Rusin i redaktor naczelna miesięcznika dla niemowląt "Gaga". Znajomość pań tak bardzo zacieśniła się, że Ohme zaproponowała Joannie pisanie felietonów dotyczących wychowania dziecka . Koroniewska jest drugą gwiazdą, po Annie Musze, która rozpoczyna przygodę felietonistki. Ciekawe czy w swoich wątkach przemyci tematy dotyczące relacji między dzieckiem a rodzicami rozstających się na pierwszych stronach gazet. To byłoby coś.

Joanna Koroniewska w Warszawie zdjęcia paparazzi
Newsy
Joanna Koroniewska zaczyna urlop macierzyński! Co zaplanowała?

Joanna Koroniewska zaczyna urlop macierzyński! Jak donosi "Party", na razie aktorka jeszcze chodzi na ostatnie próby, gdzie ćwiczy ze swoimi scenicznymi dublerkami m.in. z  Anną Czartoryską-Niemczycką . Potem będzie już mogła zająć się przygotowaniami do narodzin drugiej córeczki, która przyjdzie na świat w styczniu przyszłego roku. Jak czytamy w „Party”, aktorka już skompletowała całą wyprawkę dla maleństwa, a remont pokoiku dla dziewczynki też dobiega końca. – Asia czeka jeszcze na mebelki. Nie przepada za kolorem różowym, dlatego kącik dla małej będzie utrzymany w jasnej tonacji, jedynie z pastelowymi akcentami – mówi znajomy Koroniewskiej. Plotkowano, że Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor zdecydowali się na rodzinny poród w jednym z warszawskich szpitali. Ile w tym prawdy? – Maciek zawsze wspiera Joasię w najważniejszych momentach. Dla obojga liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo maleństwa i spokój, którego teraz najbardziej potrzebują – dodaje znajomy pary. Zobacz także:  Poznaj historię miłości Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Nie zawsze było różowo... Więcej na temat rewolucji w życiu Joanny i Maćka przeczytacie w najnowszym "Party".    Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czekają na narodziny drugiej córeczki. Aktorka jest już w szóstym miesiącu ciąży.    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner