Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości Księżna Kate w golfie Księżna Kate i książę William podczas oficjalnej wizyty rodzina królewska księżna Kate i książę William z dziećmi księżna Kate
Księżna Kate w niebieskiej sukience w grochy
East News

Księżna Kate wyjechała na tydzień z pałacu Kensington. Jednocześnie zrobiła sobie przerwę od swoich obowiązków. Zabrała też ze sobą dzieci. W brytyjskich mediach od razu pojawiły się spekulacje, że w związku Kate i Williama znów dzieje się coś złego.

Oficjalnie nie zostało ujawnione miejsce do którego pojechali. Wcześniej "Star" pisał, że wyjechała do swojej mamy. Teraz magazyn „Hello” dowiedział się, że obecnie przebywają w wiejskiej posiadłości w Norfolk. Czy to oznacza, że księżna wyprowadziła się od męża?

Zobacz takżeKsiężna Kate wyprowadziła się z Pałacu i zabrała ze sobą dzieci?

1/5
Książę William i księżna Kate na oficjalnej uroczystości
East News

O kryzysie książęcej pary było głośno jakiś czas temu, kiedy pojawiły się pogłoski o romansie Williama z najlepszą przyjaciółką Kate, Rose Hundbary. Para nigdy oficjalnie nie odniosła się do tych plotek. Ostatnio za to demonstrowali, że w ich związku wszystko jest w porządku - gdy obchodzili rocznicę ślubu księżna włożyła nawet ślubne kolczyki

2/5
Księżna Kate w golfie
Mat. prasowe

Jednak jeden z tabloidów poinformował w ostatnich dniach, że między Kate i Williamem nadal źle się układa. Para rozmawiała ze sobą na temat ich obecnej relacji i księżna usłyszała coś takiego:

Książę William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę - mówił informator magazynu Star.

3/5
Księżna Kate i książę William podczas oficjalnej wizyty
East News

Zachowanie męża miało ponoć rozzłościć Kate, która postanowiła wyprowadzić się z dziećmi do swojej rodziny. Jednak księżna wcale nie pojechała do posiadłości swojej mamy, Carol Middleton, ale do domku na wsi, który należy do niej i Williama.

Jak donosi serwis "Hello" jeden z fanów rodziny królewskiej zobaczył w okolicy Norfolk księcia Louisa z nianią w muzeum samochodów. 

4/5
rodzina królewska księżna Kate i książę William z dziećmi
East News

Kiedy młody fan motoryzacji spędzał czas ze swoją nianią, Marią - Kate i William bawili się ze starszymi dziećmi. Charlotte i George już w poniedziałek wrócą do szkoły. Księżna miała krótką przerwę w pracy i postanowiła ją wykorzystać i spędzić czas z dziećmi. 

5/5
księżna Kate
East News

Wygląda na to, że plotki o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama po raz kolejny są mocno przesadzone!