Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
materiały prasowe
Newsy

Wielki powrót Kuszyńskiej. Właśnie nagrała teledysk

Utarła nosa niedowiarkom?

Muzyczna kariera Moniki Kuszyńskiej znowu nabrała tempa. Piosenkarka, która kilka lat temu przeżyła ciężki wypadek przez długi czas unikała życia publicznego. Na szczęście była wokalistka zespołu Varius Manx znowu występuje na scenie i nagrywa płytę! Zaledwie kilka dni temu Monika Kuszyńska pojawiła się na planie swojego najnowszego teledysku do piosenki "Ocaleni", którą ostatnio mogliśmy usłyszeć w programie "Bitwa na głosy".  Razem z piosenkarką w klipie wystąpili uczestnicy z jej grupy.

Premiera najnowszej płyty gwiazdy planowana jest na 12 czerwca. Na krążku znajdą się piosenki autorstwa Moniki Kuszyńskiej, która po kilku latach od wypadku postanowiła opisać swoje uczucia.

Okazuje się również, że utwór "Ocaleni" będziemy mogli usłyszeć w koncercie Superpremier na festiwalu w Opolu.

Zobacz zdjęcia z planu teledysku:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Kuszyńska w nowym teledysku "Ocaleni"
Newsy
Kuszyńska nagrała teledysk po latach przerwy
Uda się jej znów zabłysnąć, tak jak z Varius Manx?

Kilka tygodni temu pokazaliśmy zdjęcia z planu najnowszego teledysku Moniki Kuszyńskiej (zobacz: Wielki powrót Kuszyńskiej. Właśnie nagrała teledysk ). Dzisiaj możecie zobaczyć efekty współpracy piosenkarki ze swoją grupą z programu "Bitwa na głosy". W sieci pojawiło się właśnie najnowsze dzieło byłej wokalistki zespołu Varius Manx, "Ocaleni". Jest to pierwszy singiel z solowego albumu gwiazdy, którego patronem jest AfterParty.pl. Krążek pojawi się w sprzedaży już 12 czerwca . W teledysku promującym, oprócz samej piosenkarki i chóru wystąpił również znany dziennikarz, Krzysztof Ziemiec. Teledysk jest pierwszym nagranym po sześcioletniej przerwie w pełni solową produkcją Moniki. Uda jej się znów zdobyć szczyty? Życzymy powodzenia :-) A poniżej zdjęcia z planu klipu:

Doda o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Doda zaskoczona wyborem Kuszyńskiej na Eurowizję: Mam nadzieję, że Monika nie poczuje się marionetką
Kontrowersyjna opinia artystki

Dziś media mówią tylko o jednym - wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015. Piosenkarka, która kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi i do dziś porusza się na wózku, będzie reprezentować nasz kraj w Wiedniu z piosenką "In The Name of Love". Przypomnijmy: Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę? Głos w sprawie wyboru Moniki zabrała niedawno Doda . To ona przez długi czas była typowana przez fanów na konkurs, a sama podgrzewała jeszcze przedwczoraj atmosferę, udostępniając angielską wersję swojego ostatniego przeboju. N iestety, prezes TVP ma do niej prywatne zastrzeżenia, dlatego też zablokował jej występ. Artystka na swoim Facebooku napisała: Eurowizja już dawno przestała być konkursem piosenki, a zaczęła być konkursem pomysłu na przełamywanie stereotypów, barier. Pomysłu, który niesie za sobą idee (czasem kontrowersyjne) i wartości pod którymi może podpisać sie cała Europa. Dlatego wybór Moniki jest świetnym ruchem pr-owym. Jaki będzie finał? T ego nie przewidzi nikt... zwłaszcza z Finlandią. Mam tylko nadzieję, że Monika koniec końców, nie poczuje się tylko jak marionetka;/ Od tej chwili powinna tą szansę wycisnąć jak cytrynę - również dla siebie;) Zapomnieć o presji. Powodzenia Monika!Trzymamy kciuki !!! - pisze Zobacz: Tak wyglądał wybór Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję Kontrowersyjne słowa. Co sądzicie o wyborze Moniki Kuszyńskiej? W środowisku pojawiło się już kilka krytycznych głosów. Wystarczy przypomnieć wypowiedź Tomka Luberta. Zobacz: Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!   Zagraniczne media o udziale Dody na Eurowizji:

Marta Manowska o tym, jak została prowadzącą Rolnik szuka żony
ONS
Newsy
"Rolnik szuka żony" jest hitem jesieni. Prowadząca ujawniła zaskakujące kulisy powstawania programu
Rola gospodyni uczyniła z niej gwiazdę

Hitem tej jesieni bez wątpienia jest reality show "Rolnik szuka żony" , który przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. To właśnie w tym programie jako prowadząca zadebiutowała Marta Manowska , o której już mówi się, że jest odkryciem telewizyjnym. Zobacz: Wielki debiut gwiazdy "Rolnik szuka żony". Aż ciężko uwierzyć, że to ona 30-letnia dziennikarka zawsze marzyła o tym, żeby zostać aktorką, ale nigdy nie dostała się do szkoły teatralnej. Jednak niektórzy mogą ją kojarzyć z epizodów w serialu "Hotel 52" czy w teledysku "Ocaleni" Moniki Kuszyńskiej.  Jej przygoda w telewizji zaczęła się na dobre dopiero przy produkcji programów "Ugotowani" i "Bitwa na głosy" . Ale największą popularność przyniósł jej niewątpliwie "Rolnik szuka żony". O tym, jak została prezenterką show zdradziła w Gali: O castingu dowiedziałam się poprzedniego dnia wieczorem. Przyszłam nieprzygotowana, ale skupiona i pełna energii. Wygrałam i pomyślałam, że wszystko, co do tej pory robiłam, miało sens. A już traciłam nadzieję. Teraz Marta Manowska jest telewizyjną swatką, przed którą rolnicy otwierają swoje serca.  Zobacz: Debiut Anny Kalczyńskiej na salonach     Marta Manowska kiedyś pracowała z gwiazdami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner