Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
1.jpg
AKPA
Newsy

Wielki powrót Hanny Lis. Poprowadziła Panoramę (FOTO)

Tęskniliście?
Powrót Hanny Lis do "Panoramy" wywołał spore zamieszanie w mediach. Po tym jak dziennikarka rozstała się z Telewizją Publiczną trzy lata temu w niekomfortowych warunkach chyba nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek dojdzie do ponownej współpracy. Tymczasem jak widać, można się zaskoczyć.

Wczoraj Hanna Lis poprowadziła główne wydanie "Panoramy". Ubrana w kremowy garnitur, z wrodzoną klasą uśmiechała się do kamery i zapowiadała najważniejsze wydarzenia z kraju. Coś czujemy, że słupki i tak już wysokiej oglądalności serwisu informacyjnego poszły w górę.

Zobaczcie jak Lis prezentowała się po latach na antenie TVP:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

Hanna Lis zwolniona z TVP! Nie poprowadzi już "Panoramy". Dziennikarka na swoim Twitterze podziękowała widzom ze 4 lata pracy w programie: Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło. - napisała Hanna Hanna Lis oficjalnie odchodzi z TVP! Jeszcze dziś rano Hanna Lis spotkała się z nowym szefem Panoramy, Piotrem Lichotem. Po tym spotkaniu okazało się, że dziennikarka straci pracę. Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu.To były fantastyczne 4 lata!Trzymajcie się ciepło.❤️👍🏼 — Hanna Lis (@hannalisowa) styczeń 13, 2016 Hanna Lis związana jest z TVP od 1992 roku, gdzie prowadziła „Teleexpress” w latach 1993-2001 roku. Od 2004 do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia" w Polsacie (szefem wówczas  był Tomasz Lis). Do TVP wróciła w 2008 roku. Zaczęła prowadzić "Wiadomości" w TVP1, ale po pewnym czasie została zwolniona. Od 2012 roku prowadzi Panoramę w TVP 2.   Z TVP pożegnał się również Tomasz Lis. Jak dalej potoczą się ich kariery?   Żałujecie?   Zobacz: Hanna Lis skomentowała wpadkę z paczką papierosów w "Panoramie"   Hanna Lis odchodzi z TVP Hanna Lis zwolniona z Panoramy! Hanna i Tomasz Lis zostali bez pracy

Hanna Lis dostała nowy program
ONS
Newsy
Wybaczyli jej wpadkę z papierosem. Hanna Lis dostała nowy program
Gdzie będziemy mogli ją oglądać?

Hanna Lis , jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek od 2012 roku prowadzi główne wydanie programu informacyjnego TVP2 "Panorama". Dziennikarka wróciła do pracy w Telewizji Polskiej po trzech latach przerwy - wcześniej została zwolniona za naruszenie etyki dziennikarskiej. Przypomnijmy: Hanna Lis wraca do TVP. Zarobi 30 tysięcy złotych Dziennikarkę obdarzono tak dużym zaufaniem, że zdecydowano się powierzyć jej prowadzenie kolejnego programu. Jak podaje Presserwis od kwietnia Lis poprowadzi program publicystyczny "Po przecinku" . Będzie to kontynuacja "Panoramy" i poprowadzą go na zmianę właśnie Lis i Joanna Racewicz . Na zakończenie "Panoramy" pojawi się gość, ale rozmowa z nim zostanie przeniesiona do nowego programu, który będzie emitowany w TVP Info. Podobną metodę stosuje TVN, gdzie rozmowa z gościem zostaje przeniesiona do informacyjnego pasma stacji, czyli TVN24. Cieszycie się, że będziecie mogli częściej oglądać Hannę? Zobacz: Wpadka Hanny Lis Elegancka Hanna Lis:

ONS/AKPA
Newsy
Lis przeżywała powrót do Panoramy
Bała się, że powtórzy się wpadka z przeszłości?

Trzy lata zajęły Hannie Lis zanim przygotowania do powrotu do pracy w mediach. Po niesympatycznym zakończeniu współpracy z Telewizją Polską w 2009 roku, dziennikarka obawiała się, że wracając na antenę "Panoramy" może powtórzyć się wpadka sprzed lat. Przypomnijmy, że poszło o nieprzeczytanie informacji, które później Hanna tłumaczyła jako przeoczenie. W strachu przed ewentualną pomyłką Lis bardzo dokładnie śledziła scenariusz. W rozmowie z magazynem "Party" Hanna przyznała, że była "potwornie zdenerwowana" na widok kamer i studia . Przed wejściem na wizję nie mogła zmrużyć oka ze strachu. - To była moja najdłuższa, bo trzyletnia, przerwa w prowadzeniu programu. Podobno z tą pracą jest jak z jazdą na rowerze - nigdy się nie zapomina, jak się zachować przed kamerą. Ale diabli wiedzą, więc w nocy z emocji nie mogłam spać. Co ciekawe, Hanna Lis aż dwa lata zastanawiała się nad przyjęciem propozycji TVP2. Wybierała pomiędzy pracą w firmie PR-owej, a jej dotychczasowym zawodem. Ostatecznie z nowymi wyzwaniami wygrała pasja. - Okazało się, ze ciągnie wilka do lasu nawet po kilku latach na łące . Zastanawiające jak szybko TVP zatęskniło za Hanną Lis. A jeszcze niedawno media utrzymywały, że propozycja z "Panoramy" pojawiła się z dnia na dzień... Zobacz: Lis zarobi w "Panoramie" 30 tysięcy za odcinek!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner