Julia Kamińska na planie serialu "BrzydUla"
East News

Wielki powrót "BrzydUli"! Zobaczcie, jak będzie wyglądać serialowa Ula Cieplak

Julia Kamińska na planie serialu "BrzydUla"
East News

Jak będzie wyglądać "BrzydUla"? Czy serialowa Ula Cieplak po latach bardzo się zmieniła? Wszystko wskazuje na to, że stacja TVN właśnie zdradziła odpowiedź na to pytanie!

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie uwielbianej przez widzów Uli! Musicie zobaczyć jak wygląda główna bohaterka hitowego serialu, który najprawdopodobniej już we wrześniu wróci na antenę.

Jak wygląda serialowa "BrzydUla"?

Serial "BrzydUla" ponad dziesięć lat temu był prawdziwym hitem TVN. Produkcja z udziałem takich gwiazd jak: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha czy Jacek Braciak przyciągała miliony widzów przed telewizory. Premiera serialu odbyła się w 2008 roku, jednak już pod koniec 2009 roku widzowie zobaczyli ostatni odcinek "BrzydUli". Od tamtej chwili wszyscy fani cierpliwie czekali na kontynuację hitu.

O tym, że serial ma wrócić na antenę plotkowało się od dawna, ale ostatnio Małgorzata Socha oficjalnie potwierdziła, że wkrótce wraca na plan i najprawdopodobniej już we wrześniu zobaczymy nowe odcinku "BrzydUli"! 

Julia Kamińska, czyli serialowa Ula Cieplak, już we wrześniu ubiegłego roku zdradziła nam, kto przejdzie największą matemorfozę w "BrzydUli". Aktorka nie zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka, jednak przed naszą kamerą przyznała, że najbardziej zmieni się m.in. Pshemko (Jacek Braciak). 

Teraz okazuje się, że sama Ula Cieplak również bardzo się zmieni! Stacja TVN na swoim profilu na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie serialowej "BrzydUli"! 

Musicie zobaczyć, jak po ponad 10 latach prezentuje się serialowa Ula! Czekacie na nowe odcinki hitu sprzed lat? 

Zobacz także: Niedługo wielki powrót Violetty Kubasińskiej z "Brzyduli"! Pamiętasz jej teksty? Rozwiąż nasz trudny QUIZ

Tak po latach będzie wyglądać serialowa Ula Cieplak.

Tak serialowa Ula wyglądała ponad 10 lat temu.

Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04