Anna Lewandowska
Instagram

Wiedzieliście, że Ania Lewandowska ma tatuaż? Zrobiła go w takim miejscu, by nikt nie zobaczył…

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się seksownym zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Uwagę zwraca doskonała figura trenerki, ale jej fani dostrzegli na fotografii coś jeszcze! Okazuje się, że gwiazda pokazała swój tatuaż, który znajduje się... pod biustem.

Co oznacza subtelny napis?

Czy Anna Lewandowska celowo pokazała swój tatuaż?

Anna Lewandowska, jako ambasadorka kostiumów kąpielowych, wzięła udział w kolejnej sesji. Jedno ze zdjęć opublikowała na Instagramie. Fanki są zachwycone modelem kostiumu i figurą trenerki fitness, jednak ich uwagę zwrócił delikatny tatuaż. Pod wpisem pojawiło się tysiące komentarzy z pytaniami o ten właśnie szczegół.

Obserwatorów gwiazdy interesuje głównie co oznacza tatuaż na ciele Anny Lewandowskiej:

Co to za tatuaż?

Kobieta 🔥🔥 i strój piękny 😍😍 moje oczko dojrzało tatuaż 🙈🙈 super !! 😊

Czy ja dobrze dojrzałam tatuaż 😄 ? Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi 🙉🙈

Tatuaż Klara❣️

Anna Lewandowska jednak nie odpowiedziała na żadne z pytań dotyczących tatuażu. Co prawda gwiazda nie zdradziła, co oznacza napis, ale nie jest on nowy. Trenerka ma go też na innych zdjęciach, ale jest na tyle niewyraźny, że nie można go tak łatwo odczytać.

Okazuje się, że Anna Lewandowska ma go już kilka lat. Jak donosi Sport.onet.pl jest to napis motywacyjny wytatuowany po angielsku i brzmi Never give up. Trzeba przyznać, że hasło "Nigdy się nie poddawaj" bardzo pasuje do trenerki! Zgadzacie się?

Zobacz takżeKlara Lewandowska kibicowała Robertowi: "Tata gol, tata gol". To najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczysz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bikini or one-piece ? 👙 maybe flounces or bows? 🎀 Admit, in which swimsuit do you feel best? I have few favorites @Calzedonia New campaign🔥 new swimwear fashion trends, new collection and new .. love! 😍 _____________________________ Bikini czy strój jednoczęściowy? 👙 A może falbany, kokardki?🎀 Przyznaj, w którym kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej, swobodnie? Ja mam kilku faworytów🤗 @calzedonia Nowa kampania🔥 nowe trendy w modzie strojów kąpielowych, nowe modele i nowa.. miłość! 😍 Do niezaprzeczalnej jakości, do koloru, do kreacji, do przyzwoitej ceny. Który lubicie najbardziej? Piszcie w komenatrzach! #CalzedoniaBeachWear #calzedonia @calzedonia #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Cały tatuaż Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska ma tatuaż
Instagram

 

Kup ubezpieczenie bez wychodzenia z domu i bez przepłacania - na stronie Link4 promocje.

 

 

Więcej na temat tatuaż Anna Lewandowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40