Książka i DVD "Wieczorna joga dla każdego" z Agnieszką Maciąg już w sprzedaży z najnowszym numerem magazynu "Uroda Życia"! 

Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg, to uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, w różnym wieku, które nie są zaawansowane. Każda osoba może w pełni z nich korzystać, czując na sobie zbawienny wpływ.
Bonusy zadedykowane są oczyszczeniu ze stresu, negatywnych emocji i połączeniu się z wewnętrznym źródłem spokoju, harmonii, ukojenia, mądrości. Wypróbuj tego zestawu, a poczujesz rozluźnienie po całym dniu. To idealne metody do usunięciu blokad, stresu i przygotowaniu się do pełnego wypoczynku, spokojnego snu.

 

ZOBACZ TO WIDEO!

 

 

"Wieczorna joga dla każdego" - książka Agnieszki Maciąg

Propozycja dedykowana zabieganym kobietom, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu. W swojej publikacji DVD Agnieszka Maciąg przedstawia zestaw niezawodnych narzędzi inspirowanych praktyką kundalini jogi obejmujących ćwiczenia, medytację oraz dietę. 3 bonusy: zdrowe przepisy, oddechy i medytacja.

Płyta jest świadectwem transformacji jaką przeszła Agnieszka Maciąg w poszukiwaniu harmonii i równowagi w codziennej, zabieganej rzeczywistości. Zachęcamy do lektury - DVD i książka Agnieszki do kupienia z nową "Urodą Życia"! 

 

 "Wieczorna joga dla każdego" - okładka książki Agnieszki Maciąg. Teraz dostępna z magazynem "Uroda Życia". 

Agnieszka Maciąg ćwiczy jogę

Agnieszka Maciąg ćwiczy jogę

Książka i DVD Agnieszki Maciąg

Grażyna Szapołowska na okładce Urody Życia

Więcej na temat Agnieszka Maciąg