Chcesz zacząć ćwiczyć jogę? Kup "Urodę Życia" z DVD "Joga wieczorna dla każdego" Agnieszki Maciąg

Książka i DVD "Wieczorna joga dla każdego" z Agnieszką Maciąg już w sprzedaży z najnowszym numerem magazynu "Uroda Życia"! 

Joga w wydaniu Agnieszki Maciąg, to uniwersalny zestaw codziennych ćwiczeń dla osób, w różnym wieku, które nie są zaawansowane. Każda osoba może w pełni z nich korzystać, czując na sobie zbawienny wpływ.
Bonusy zadedykowane są oczyszczeniu ze stresu, negatywnych emocji i połączeniu się z wewnętrznym źródłem spokoju, harmonii, ukojenia, mądrości. Wypróbuj tego zestawu, a poczujesz rozluźnienie po całym dniu. To idealne metody do usunięciu blokad, stresu i przygotowaniu się do pełnego wypoczynku, spokojnego snu.

 

ZOBACZ TO WIDEO!

 

 

"Wieczorna joga dla każdego" - książka Agnieszki Maciąg

Propozycja dedykowana zabieganym kobietom, które chcą się zrelaksować po całym ciężkim dniu. W swojej publikacji DVD Agnieszka Maciąg przedstawia zestaw niezawodnych narzędzi inspirowanych praktyką kundalini jogi obejmujących ćwiczenia, medytację oraz dietę. 3 bonusy: zdrowe przepisy, oddechy i medytacja.

Płyta jest świadectwem transformacji jaką przeszła Agnieszka Maciąg w poszukiwaniu harmonii i równowagi w codziennej, zabieganej rzeczywistości. Zachęcamy do lektury - DVD i książka Agnieszki do kupienia z nową "Urodą Życia"! 

 

 "Wieczorna joga dla każdego" - okładka książki Agnieszki Maciąg. Teraz dostępna z magazynem "Uroda Życia". 

 "Wieczorna joga dla każdego" - okładka książki Agnieszki Maciąg

Agnieszka Maciąg ćwiczy jogę

Agnieszka Maciąg ćwiczy jogę

Książka i DVD Agnieszki Maciąg "Wieczorna joga dla każdego"

Grażyna Szapołowska na okładce Urody Życia

Więcej na temat Agnieszka Maciąg
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32