Viki Gabor w garniturze
East News

Widzieliście fryzurę Viki Gabor? Co za zmiana!

Viki Gabor w garniturze
East News

Viki Gabor, mimo ledwie 13 lat, dokonała więcej niż niejedna dorosła piosenkarka. Młoda wokalistka, po zwycięstwie w ubiegłorocznym konkursie Eurowizji Junior, szturmem podbija polską scenę muzyczną, współpracując z takimi gwiazdami jak m.in. zauroczona jej talentem Kayah.

W ostatni weekend Wiktoria była jurorką w "Szansie na sukces", gdzie wyłoniono kolejną polską reprezentantkę na Eurowizję Junior. Jak już wiemy, nasz kraj reprezentować będzie rewelacyjna 10-letnia Ala Tracz. 

Zobacz także: Viki Gabor została zaatakowana! Pobito tatę piosenkarki, który stanął w jej obronie! 

Viki Gabor bez grzywki

Przy okazji "Szansy na sukces" Viki pokazała się fanom i telewidzom w nowej fryzurze. Wokalistka pozbyła się charakterystycznej grzywki, która dotąd była jednym z jej znaków firmowych. Jak wyglądała? Zobaczcie sami.

Jak Wam się podoba?

Wiktoria już jakiś czas pokazuje się bez grzywki. Ukryła ją także podczas rozmowy z naszą reporterką. Zobacz: Viki Gabor pójdzie w ślady Roxie Węgiel i poprowadzi Eurowizję Junior 2020?

Tegoroczny konkurs Eurowizji Junior 2020 odbędzie się 29 listopada 2020 w Warszawie. Będzie miał on jednak formę "zdalną" - w związku z koronawirusem artyści nie przyjadą do naszego kraju, a ich występy zostaną nagrane w siedzibach nadawców.

Viki przyzwyczaiła nas do charakterystycznej grzywki, ale widać przyszedł czas na zmiany.

Viki Gabor o Eurowizji 2020
eurovision.tv

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48