Stres, pot i łzy – Britney Spears pokazała jak wygląda jej życie w ostatnim czasie

Poruszający dokument o księżniczce popu

Dokument o trasie Britney Spears w Las Vegas. Britney Jean Document

Advertisement MPU article

W piątek trzynastego Britney Spears rozpoczęła swoją dwuletnią rezydenturę w Las Vegas. Gwiazda, podobnie jak jej poprzedniczki – Celine Dion czy Cher – przygotowała dla fanów prawdziwy spektakl ze swoimi piosenkami na czele. W tym gigantycznym przedsięwzięciu udział bierze sztab ludzi – od obsługi technicznej po tancerzy i muzyków. Z okazji świąt Bożego Narodzenia Spears postanowiła pokazać fanom jak wyglądały przygotowania do serii koncertów i jednocześnie nagrywanie materiału na album „Britney Jean”, która zadebiutowała na 43. miejscu w Polsce.

Za pośrednictwem Twittera Britney Spears udostępniła zapowiedź dokumentu filmowego, zatytułowanego „I Am Britney Jean – The Document”, ukazującego kulisy realizacji jej nowego albumu oraz koncertowej rezydentury w Las Vegas „Britney: Piece Of Me„. Dwugodzinna produkcja zostanie wyemitowana na kanale E! w niedzielę 22 grudnia.

Jak oceniacie przygotowania Britney do show w Las Vegas? Można rozmachem porównywać przedsięwzięcie do przygotowań Dody? Porównaj: Tak Doda pracuje przed wielkim koncertem na DVD

Advertisement MPU article

Britney Spears w brudnym dresie i z dodatkowymi kilogramami: