wiadukt Genua
East News

Koszmarny wypadek we Włoszech! Zwalił się wielki wiadukt na autostradzie. „Dziesiątki zabitych” Zobacz WIDEO

wiadukt Genua
East News

 

W Genui we Włoszech doszło do tragicznego w skutkach wypadku - zawalił się 200-metrowy odcinek wiaduktu z autostradą A10, przebiegający nad terenami kolejowymi i budynkami mieszkalnymi. Na wiadukcie były samochody.

 

Zobacz: Ośmiu chłopców zostało ewakuowanych z jaskini w Tajlandii! Znamy szczegóły akcji ratunkowej!

 

Ranni i zabici w wyniku katastrofy w Genui

 

Włoskie media, w tym „La Repubblica”, informują, że w wypadku ucierpiało wielu ludzi. Są ranni i dziesiątki zabitych. Do tej pory służbom udało się wyciągnąć jedną osobę spod zawalonego gruzu.

 

Naoczni świadkowie mówią, że w rumowisku znajduje się co najmniej 8 samochodów. Teraz służby przeszukują zawalisko w poszukiwaniu ocalałych. Po godz. 13:30 agencja AP podała, że z gruzowiska udało się wydostać jedną osobę. Została ona przetransportowana śmigłowcem do szpitala - czytamy w  serwisie gazeta.pl.

 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, choć mówi się, że jedną z przyczyn są trwające od wczoraj ulewy.  Wiadukt był ogromny -  miał 1200 metrów i wznosił się na trzech filarach o wysokości 90 metrów nad rzeką Poicevera oraz nad budynkami miasta. Został ukończony w 1967 roku.

 

W sieci pojawiło się już wiele zdjęć i nagrań z miejsca wypadku. 

 

 

 

 

Przeczytaj: Ratownicy przekazali wzruszające listy od trenera i dzieci uwięzionych w jaskini w Tajlandii! "Nie martwcie się, mamo i tato"

 

Zobacz: Dramat w Tryńczy - z Wisłoka wyłowiono samochód z ciałami w środku! Policja potwierdza: to poszukiwane od świąt nastolatki 

 

Gigantyczny wiadukt zawalił się na budynki

wiadukt Genua
East News

Pod gruzami są ludzie!

wiadukt Genua
East News

Więcej na temat wypadek
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17