ONS

Whitney Houston znowu ma kłopoty... Amerykańskie media właśnie doniosły, że gwiazda straciła aż 100 milionów dolarów i jest pozbawiona środków do życia. Podobno swoją fortunę Whitney wydała na narkotyki, dlatego teraz musi prosić o pomoc swoich przyjaciół, którzy pożyczają jej pieniądze.

- Byłaby bezdomna, gdyby nie ludzie, którzy jej pomagają. Jest biedna jak mysz kościelna. Zadzwoniła ostatnio do przyjaciółki  i poprosiła ją o 100 dolarów. To takie smutne. Powinna być tak bogata jak Mariah Carey, ale nie ma nic - zdradza informator RadarOnline.

Informacje dotyczące piosenkarki zdementował ostatnio jej menedżer, który twierdzi, że jego podopieczna nie ma żadnych problemów finansowych i jest w pełni szczęśliwą, spełnioną kobietą. Zawodowo Whitney szykuje się do nagrania kolejnej płyty.

Whitney Houston przez wiele lat święciła triumfy na całym świecie. Jej piosenki były prawdziwymi hitami, które trafiały na najwyższe miejsca list przebojów. Dziś Whitney próbuje odzyskać swoją pozycję sprzed lat, jednak póki co pozostaje to tylko marzeniem.

kb

Więcej na temat Whitney Houston