Weronika Rosati ściga Piotra A.!

Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku, aktora Piotra A., sprzed trzech lat na Malewszczyźnie. Były partner aktorki usłyszał już zarzut spowodowania wypadku. Gwiazdor przyznał się do winy.

 

Piotr A. usłyszał zarzut spowodowania wypadku!

Do wypadku doszło ponad trzy lata temu w powiecie zamojskim - dokładnie, 11 sierpnia 2013. Auto kierowane przez Piotra A. zjechało na pobocze i wpadło do rowu. Aktorowi nic się nie stało, zaś Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Gwiazda przeszła kilka operacji i potrzebowała drogiej rehabilitacji. Trzy lata temu, kiedy była związana z Piotrem A., skorzystała z prawa nieskładania wniosku o ściganie sprawcy przysługującego osobom najbliższym. Tłumaczyła wówczas, że nie chce aby wobec Piotra wyciągano konsekwencji. Teraz sytuacja się zmieniła.

 

Teraz do prokuratury wpłynął wniosek o ściganiu sprawcy wypadku. Piotr A. przyznał się do winy:

W czerwcu 2016 roku wpłynął wniosek o ściganie sprawcy wypadku. W związku z tym postępowanie zostało podjęte. W dniu 11 sierpnia 2016 roku został ogłoszony zarzut panu Piotrowi A. spowodowania wypadku drogowego, w którym inna osoba doznała obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządu ciała na czas powyżej 7 dni. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia zgodne z ustalonym stanem faktycznym w sprawie.Jednocześnie złożył wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Postępowanie jest w toku i jest na etapie postępowania przygotowawczego. Pani Weronika nie złożyła żadnych zeznań, to był tylko wniosek na piśmie o ściganie – mówi w Fakcie prokurator Ewa Jałowiecka-Śliwa.

Weronika Rosati wyjaśniła także, dlaczego pozwała Piotra A. 

 

W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuje, że wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie koniecznego leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów. - pisze aktorka w swoim oświadczeniu.

Przeczytaj całe oświadczenie Weroniki Rosati.

 

Zobacz także: Rehabilitacja po wszczepieniu protezy biodra

 

Weronika Rosati wspominała wypadek w jego rocznicę.

Zdjęcia z wypadku Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati

 

Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie Piotra A.

Weronika Rosati z torebką Valentino

 

Weronika Rosati musiała przejść kilka operacji nogi.

Weronika Rosati w długiej srebrnej kreacji
Ons.pl

 

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk