Weronika Rosati, Piotr Adamczyk pozują do zdjęć na imprezie
Eastnews

Weronika Rosati na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczy, dlaczego złożyła wniosek o ściganie Piotra A. za spowodowanie wypadku samochodowego 3 lata temu, w którym ucierpiała tylko aktorka. 

 

Weronika Rosati tłumaczy, dlaczego złożyła wniosek o ściganie Piotra A.

Do wypadku doszło 11 sierpnia 2013 roku na Malewszczyźnie. Auto kierowane przez byłego partnera aktorki zjechało na pobocze i wpadło do rowu.  Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Gwiazda przeszła kilka operacji oraz kosztowną rehabilitację, która nadal trwa. Dlatego też dopiero teraz złożyła wniosek o ukarania sprawy wypadku - to formalna konieczność, aby jej ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie:

W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuje, że wniosek o ukaranie był formalną koniecznością, by ubezpieczyciel mógł rozpocząć finansowanie koniecznego leczenia. Leczenie ze względu na poważny charakter urazu nadal trwa i wymaga nie tylko sporych wysiłków, ale i dalszego pokrywania kosztów. 

Gwiazda zapewnia również, że wniosek nie ma nic wspólnego z jej relacjami z Piotrem A.:

Sytuacja ta nie ma żadnego związku z relacjami z prowadzącym w czasie wypadku pojazd Panem Piotrem Adamczykiem i proszę o uszanowanie tej sytuacji i nie pisanie o rzekomych wzajemnych relacjach, które nie mają żadnego związku z formalnymi działaniami. Ponadto kwestia ta pozostaje całkowitą prywatnością - pisze Weronika Rosati.

Co o tym sądzicie?

 

 Zobacz także: Rehabilitacja po wszczepieniu protezy biodra

 

Weronika Rosati wydała oświadczenie w sprawie wniosku o ukaranie Piotra A.

Weronika Rosati o wniosku o ściganie Piotra A.

Zdjęcie z wypadku Weroniki Rosati i Piotra A.

Zdjęcia z wypadku Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati

 

Weronika Rosati w białej koronkowej sukience
Ons.pl

Więcej na temat Weronika Rosati