Jak Adamczyk poderwał Rosati?
ONS

Związek Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati należy do nie tylko jednych z najbardziej zaskakujących w tym roku, ale też chyba najczęściej komentowanych. Para nie pokazała się jeszcze publicznie razem na żadnej oficjalnej gali, ale paparazzi nieustannie polują na ich wspólne zdjęcia. Przypomnijmy: Rosati i Adamczyk na lotnisku. Szykują się do wspólnych świąt

Jedynym niepokojącym punktem tej znajomość jest odległość. Weronika bowiem na co dzień żyje i mieszka w Los Angeles, gdzie walczy na castingach o kolejne role w hollywoodzkich produkcjach. Z uwagi na niedawny wypadek samochodowy z Piotrem, aktorka straciła jedno duże zlecenie. Ale od czego jest kochający mężczyzna u boku?

Zobacz: Amerykański serwis zachwycony rolą Rosati

Jak informuje "Fakt", Piotr postanowił pomóc ukochanej. Aktor dostał niedawno angaż w nowym serialu TVN "Sama Słodycz" i gorąco zachęcał producentów, aby zaangażowali również Weronikę. Zdaniem tabloidu te wysiłki się opłaciły, bo wielce prawdopodobne, że zobaczymy Rosati u boku Adamczyka w nowej hitowej produkcji.


Trwają rozmowy, padła taka propozycja. Wszystko powinno się okazać w ciągu tygodnia, ale jesteśmy optymistami - potwierdza w rozmowie z "Faktem" Jerzy Gudejko, agent Weroniki Rosati.


Wszystko wskazuje na to, że teraz Adamczyk i Rosati będą mieli więcej czasu dla siebie w Polsce. Pokażą się na jakiejś uroczystej gali razem?

Zobacz: Rosati i Adamczyk na lunchu. Pierwsze wspólne zdjęcie pary

Zdjęcia Weroniki Rosati z pobytu w Cannes:

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk