Weronika Rosati w wywiadzie dla Vivy! Weronika Rosati o złamanej nodze
Viva!
Newsy

Lekarz postawił Rosati ultimatum. Po wypadku musiała zrezygnować z...

"To była jedna z najgorszych wiadomości"

Bohaterką pierwszego w nowym roku numeru "Vivy!" została Weronika Rosati. Aktorka opowiada o zmianach jakie zaszły w jej życiu po wypadku samochodowym z Piotrem Adamczykiem, w którym ostatecznie "tylko" złamała nogę. Gwiazda wyznała, że nie musiała udzielić wywiadu, bo dalsze powstrzymywanie się przed "fałszywymi artykułami" szkodziło nie tylko jej, ale przede wszystkim najbliższej rodzinie.

- Dziwią mnie wciąż fałszywe artykuły z fotomontażami, z pseudolekarskimi diagnozami. Że mój stan jest krytyczny albo że spędzę w gipsie jeszcze długie miesiące. Bzdury.


Weronika dostrzega jednak plusy wypadku:

- Długo czekałam na taki moment, kiedy będę miała trochę spokoju, by swoje życie dokładnie przemyśleć. I los mi dał taką szansę. Poza tym pewnie nigdy bym się do tego nie przyznała, ale przez ostatnie lata mocno nadwyrężyłam swoje zdrowie. Najważniejsza była praca.


Po wizycie u lekarza Weronika dowiedziała się, że pora na poważne zmiany w jej życiu:

- Nie palę teraz. Kiedy lekarz po operacji oznajmił mi, jak będą wyglądać najbliższe miesiące mojego, podkreślił, że nikotyna jest wykluczona, bo zaburza proces gojenia się kości. Dla mnie była to jedna z najgorszych wiadomości, ale moi bliscy wyraźnie się ucieszyli.


Pytanie o których bliskich dokładnie chodzi, a później o to, czy jest obecnie szczęśliwie zakochana, Rosati skwitowała słowami:

- Jak noga wyzdrowieje to będę w pełni szczęśliwa.


Cały wywiad z Weroniką przeczytasz w nowej "Vivie!". Już w sprzedaży.

Zobacz: Adamczyk nosi Rosati na rękach po wypadku

Weronika Rosati na okładce


Weronik Rosati na imprezie z Joan Collins:

Weronika Rosati o swoim zdrowiu
Newsy
Dramat Weroniki Rosati. Nie wróci do pełnej sprawności po wypadku? "Lekarze twierdzą, że na sto procent nigdy"
Jak radzi sobie z tym aktorka?

Weronika Rosati nie wróci do pełnej sprawności po wypadku sprzed trzech lat? Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swojej walce o zdrowie. Gwiazda przyznała, że pomimo rehabilitacji lekarze nie dają jej szans na to, że jej noga kiedykolwiek wróci do pełnej sprawności. Co jeszcze powiedziała w rozmowie z tabloidem? Miałam dokładnie pięć operacji. Noga nie do końca jest sprawna. W moim zawodzie jest to pewne ograniczenie, ale muszę z tym żyć. Nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów, np. uprawiać sztuki walki czy tańczyć. Ale jest coraz lepiej - przyznała Weronika Rosati.  - Cały czas mam rehabilitację i będę je miała przez kilkanaście kolejnych lat. Chcę dojść do takiej sprawności, aby nic mnie w żaden sposób nie ograniczało. Przypominamy, że do wypadku z udziałem Weroniki doszło we wrześniu 2013 roku. Samochód kierowany przez Piotra Adamczyka nagle zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Aktorowi nic się nie stało, jednak Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Jak się okazuje gwiazda musiała przejść szereg operacji. Dwa lata po tym zdarzeniu Rosati pokazała na Instagramie zdjęcie wraku auta po wypadku z Piotrem Adamczykiem.   Parę dni temu minęły 2 lata od wypadku... Te dwa lata były dla mnie najtrudniejsza lekcja wytrwałości i siły. Jestem wdzięczna, że ten najgorszy czas w moim życiu minął. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom i mojej opiece medycznej - napisała wówczas Rosati. Trzymamy więc kciuki za jak najlepsze efekty rehabilitacji!   Zobacz także: Jak Weronika Rosati spędziła swoje 32. urodziny? Z przyjaciółmi i... wielką gwiazdą!   Weronika Rosati opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Aktorka wciąż zmaga się z konsekwencjami po wypadku samochodowym.  

Weronika Rosati w wywaidzie dla Vivy,  Viva z Rosati, Rosati rozstała się z Adamczykiem
Viva!
Newsy
Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Adamczykiem! Rozpoczyna nowy etap
"Mam w sobie dużą miłość do życia, która teraz do mnie wróciła".

Weronika Rosati przyznaje, że ma w sobie dużo cierpliwości i wytrwałości. Jednakże ostatnio czegoś jej brakowało. Wróciła na swój tor, afirmuje życie z samą sobą i stara się nie wymagać od siebie aż tak wiele. O co zapytała ją Aleksandra Kwaśniewska? Ostatnio rozmawiałyśmy ze sobą dwa lata temu. Opowiadałaś z entuzjazmem o dzieleniu czasu między dwa kontynenty i rozkręcającej się z impetem karierze aktorskiej. Dużo się przez te dwa lata zmieniło? Weronika Rosati: Entuzjazm we mnie pozostał, natomiast ostatnie dwa lata z przyczyn ode mnie niezależnych były pewnego rodzaju zawieszeniem. Głównie przez to, że parę miesięcy po naszej rozmowie miałam wypadek samochodowy i doznałam skomplikowanego urazu stopy. Przez ostatnie półtora roku musiałam przejść pięć operacji i do tej pory muszę mieć co najmniej co drugi dzień rehabilitację. Tak naprawdę moje życie przez te dwa lata nie było wypełnione karierą i zawodowymi wyzwaniami , jak bym oczywiście tego chciała, tylko wyłącznie walką o powrót do zdrowia. Paradoksalnie nigdy nie było tylu przekłamań prasowych. To były dwa lata medialnego ciągu artykułów o moim zdrowiu i życiu prywatnym. Uraz był na tyle poważny, że przez pierwsze siedem, osiem miesięcy byłam o kulach, co uniemożliwiło mi jakąkolwiek pracę na planie. Miałam duże szczęście, że grałam gościnnie w "Piątym stadionie", gdzie rozpisali mi rolę tak, że jako barmanka siedziałam za barem. Ale dla aktora bycie niemobilnym, dosłownie uziemionym w jednym miejscu, bez możliwości ruchu, bez możliwości gry ciałem jest męczarnią. Miałam zabrane narzędzie pracy. Byłaś zdeterminowana, żeby mimo wszystko szukać propozycji, w których uda Ci się tę niedyspozycję ominąć? Weronika Rosati: Byłam bardzo zdeterminowana, żeby dojść do zdrowia. Nie myślałam o pracy, bo musiałam przez pierwszych dziewięć miesięcy leżeć z tą nogą w górze,...

Weronika Rosati ściga Piotra A.!
Newsy
Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie Piotra A. za wypadek samochodowy sprzed 3 lat!
Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie Piotra A. za wypadek samochodowy sprzed 3 lat!

Weronika Rosati złożyła wniosek o ściganie sprawcy wypadku, aktora Piotra A., sprzed trzech lat na Malewszczyźnie. Były partner aktorki usłyszał już zarzut spowodowania wypadku. Gwiazdor przyznał się do winy.   Piotr A. usłyszał zarzut spowodowania wypadku! Do wypadku doszło ponad trzy lata temu w powiecie zamojskim - dokładnie, 11 sierpnia 2013. Auto kierowane przez Piotra A. zjechało na pobocze i wpadło do rowu. Aktorowi nic się nie stało, zaś Weronika Rosati trafiła do szpitala z urazem nogi. Gwiazda przeszła kilka operacji i potrzebowała drogiej rehabilitacji. Trzy lata temu, kiedy była związana z Piotrem A., skorzystała z prawa nieskładania wniosku o ściganie sprawcy przysługującego osobom najbliższym. Tłumaczyła wówczas, że nie chce aby wobec Piotra wyciągano konsekwencji. Teraz sytuacja się zmieniła.   Teraz do prokuratury wpłynął wniosek o ściganiu sprawcy wypadku. Piotr A. przyznał się do winy: W czerwcu 2016 roku wpłynął wniosek o ściganie sprawcy wypadku. W związku z tym postępowanie zostało podjęte. W dniu 11 sierpnia 2016 roku został ogłoszony zarzut panu Piotrowi A. spowodowania wypadku drogowego, w którym inna osoba doznała obrażeń skutkujących naruszeniem czynności narządu ciała na czas powyżej 7 dni. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia zgodne z ustalonym stanem faktycznym w sprawie.Jednocześnie złożył wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Postępowanie jest w toku i jest na etapie postępowania przygotowawczego. Pani Weronika nie złożyła żadnych zeznań, to był tylko wniosek na piśmie o ściganie – mówi w Fakcie prokurator Ewa Jałowiecka-Śliwa. Weronika Rosati wyjaśniła także, dlaczego pozwała Piotra A.    W związku z pojawiającymi się spekulacjami na temat konsekwencji wypadku sprzed kilku lat, w którym mocno ucierpiałam, uprzejmie informuje,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner