Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!"

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews

 

Weronika Rosati opowiada o rozstaniu z Adamczykiem!Jutro w kioskach będziecie mogli kupić najnowszy numer magazynu „Viva!”.


Na okładce Weronika Rosati, która udzieliła magazynowi wywiadu przeprowadzonego przez Aleksandrę Kwaśniewską. Aktorka m.in. wspomina, że ostatnie dwa lata życia były dla niej trudnym okresem. Powód? Tyle czasu zajęło jej dojście do zdrowia po uszkodzeniu nogi w wypadku samochodowym. Weronika wyjaśnia, jak zmieniło się jej życie przez pięć operacji, ciągłe rehabilitacje oraz jak trudne było dla niej odrzucanie ról i innych propozycji zawodowych z powodu niedyspozycji nogi.

 

To był czas na weryfikację mnie samej. Bo nie mogę narzekać, miałam operację i dbano o mnie. Nie mogę, powiedzieć, że byłam w tym sama... – mówi w wywiadzie Rosati.
 

O kim mowa? Oczywiście o Piotrze Adamczyku! Jednak w tym wywiadzie Weronika potwierdza, że jej związek z Adamczykiem to przeszłość. Opowiada, dlaczego nie są już razem. Zobacz: Weronika rozstała się z Piotrem Adamczykiem
 

Twój związek nie przetrwał? – pyta Aleksandra Kwaśniewska.

Nie przetrwał – potwierdza Rosati i opowiada dalej.

Rozstanie miało miejsce jakiś czas temu. Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby życie fajnie poukładać. Pod każdym względem. Wiem, że bardzo wiele dziewczyn i młodych i starszych to rozumie. Ta decyzja nie była podjęta pochopnie – opowiada Weronika Rosati.


Zobacz także: Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem!


Weronika myśli teraz o wielu wyzwaniach zawodowych, które na nią czekają, a także o… małym pocieszycielu. To szczeniak rasy york, który wabi się Taylor.
 

Od miesiąca mam kochanego szczeniaka Taylora, który co prawda wymaga dużo uwagi, ale daje mi dużo radości - czytamy w wywiadzie.
 

Całość wywiadu razem z piękną sesją już od jutra do kupienia z magazynem "Viva!" za 0,99gr!
 

 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48