Weronika Rosati
Dominik Tarabański/Marek & Associates
Szczere wyznania

Weronika Rosati po raz pierwszy o rozstaniu z Adamczykiem. "Zaczynam życie od nowa"

Weronika Rosati
Dominik Tarabański/Marek & Associates

- Rozstanie miało miejsce już jakiś czas temu. Ta decyzja nie była podjęta pochopnie - tak Weronika Rosati mówi w "VIVIE!" o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem, którego poznała dwa lata temu na planie serialu "Piąty stadion". - Nie jest to też następstwo wypadku. Tak po prostu się poukładało - dodaje.

 

Zakończenie związku aktorskiej pary jest równie zaskakujące, co ich znajomość. Romans udało się utrzymać w tajemnicy do feralnego wypadku samochodowego we wrześniu 2013 roku, o którym poinformowały wszystkie media w kraju. Choć kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku, ucierpiała jego pasażerka, która towarzyszyła mu w podróży na plan serialu “Wkręceni” w Zamościu.

 

Weronika złamała sobie nogę, co wymagało pięciu operacji i długiej rehabilitacji. Piotr opiekował się ukochaną, woził ją do lekarzy, a nawet był z nią w Paryżu na planie serialu Agnieszki Holland "Dziecko Rosemary", gdzie zagrała epizod. "VIVIE!" wyznała, że "nie może narzekać, bo dbano o nią":

 

To raczej był czas na weryfikację mnie samej. Bo nie mogę narzekać, miałam opiekę i dbano o mnie. Nie mogę powiedzieć, że byłam w tym sama...


Weronika Rosati

 

 

W tym zwolnionym tempie swojego życia, gdy wiele propozycji ról jej przepadło, próbowała doszukiwać się pozytywów ("Na pewno dojrzałam"), ale wyznała też szczerze, że było bardzo trudno:

Jestem pełna życia, bardzo aktywna i uwielbiam żyć szybko. Więc niezmiernie się męczyłam z tym zahamowaniem. Oczywiście da się znaleźć jakieś pozytywy, ale nie będę mówić, że to był dobry czas, bo nie był.

 

Ale jej związek z Piotrem Adamczykiem tego nie przetrwał.

Uważam się za młodą dziewczynę, która cały czas jest jeszcze na drodze walki o to, żeby sobie życie fajnie poukładać. Pod każdym względem. Wiem, że bardzo wiele dziewczyn i młodszych, i starszych to rozumie. Ta decyzja nie była więc podjęta pochopnie. Dopiero od niedawna zaczęłam w miarę normalnie funkcjonować zdrowotnie. Jestem na szczęście bardzo zaabsorbowana rzeczami zawodowymi, ale to nie jest powód, dla którego moje życie prywatne wygląda tak, jak na dziś wygląda. Nie jest to też następstwo wypadku. Tak po prostu się poukładało.

 

Weronika Rosati

 

Obecnie Potr Adamczyk wypoczywa na Majorce, a Weronika Rosati przebywa w USA, gdzie pojechała ze swoją mamą.

 

Tuż przed wyjazdem udzieliła wywiadu "VIVIE!", w którym poinformowała o tym, że znów jest sama i że ma poczucie, iż "jest w takim momencie, w którym znowu zaczyna życie na nowo".

 

Wywiad Aleksandry Kwaśniewskiej z Weroniką Rosati w najnowszym numerze "VIVY!".

 

 

Weronika Rosati

 

Więcej na temat Weronika Rosati
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41